Artykuły

Programy edukacyjne wspierające zbiórkę zużytego sprzętu

Programy edukacyjne wspierające zbiórkę zużytego sprzętu [promocja]

2023-11-07

Ostanie kilka lat dla branży zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego to kolejne wzrosty poziomów zbierania wynikające z zapisów ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym elektronicznym. Obecnie jest to 65 proc. średniorocznej masy wprowadzonej na rynek polski w 3 ostatnich latach przez producentów i importerów.

Czytaj więcej...
AB Innovation Days

AB Innovation Days – już po raz dziewiąty!

2023-11-07

Hotel Gołębiewski w Karpaczu w dniach 7 – 8 października br. gościł uczestników 9. już odsłony AB Innovation Days. Celowo nie używamy słowa „targów”, bowiem formuła imprezy wykracza daleko poza aspekty czysto wystawowe czy handlowe. Łączy w sobie bowiem niezmiernie istotne elementy szkoleniowe i edukacyjne i ma za zadanie budowanie relacji między wrocławską spółką AB, jej partnerami handlowymi i reprezentantami sieci Kakto.

Czytaj więcej...
Małe Kroki. Duża Zmiana

Małe Kroki. Duża Zmiana – strefa Samsung w CNK

2023-11-06

W Centrum Nauki Kopernik powstała nowa, interaktywna strefa prezentująca zrównoważone działania marki Samsung. To kolejny projekt będący rezultatem długoletniej współpracy między firmą a Centrum. Strefę można odwiedzać w holu głównym Centrum Nauki Kopernik.

Czytaj więcej...
Edukuje w zakresie niemarnowania żywności

Edukuje w zakresie niemarnowania żywności [promocja]

2023-11-06

Nieprzerwanie od 1979 r., 16 października obchodzony jest Światowy Dzień Żywności. Ma on na celu pogłębienie świadomości związanej z globalnymi problemami żywnościowymi i wzmocnienie poczucia solidarności w walce z głodem i niedożywieniem. Taki sam cel przyświeca projektowi edukacyjnemu „Lodówka na Medal”, w który zaangażowała się Grupa Amica we współpracy z Bankiem Żywności SOS w Warszawie, Fundacją Santander Bank Polska SA oraz innymi partnerami z branży AGD.

Czytaj więcej...
Rozstrzygniecie

Rozstrzygniecie IX edycji konkursu dla szkół

2023-11-06

W październiku podsumowana została IX edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego realizowanego przez ASEKOL PL i ENVIROPOL PL w roku szkolnym 2022/2023. Konkurs był kierowany do placówek oświatowych i wychowawczych na terenie całej Polski. Angażował dzieci, młodzież, rodziców i całe społeczności lokalne w zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii.

Czytaj więcej...
Wykorzystuje augmented reality

Wykorzystuje augmented reality w kampanii marketingowej

2023-11-05

Marka Bosch w najnowszej kampanii marketingowej, promującej nową serię pralek i suszarek do ubrań dostępnych na polskim rynku, wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość. To kolejny sposób na przyciągnięcie uwagi oraz pozyskanie zainteresowania konsumentów.

Czytaj więcej...
Zużyty sprzęt

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

2023-11-04

Z okazji obchodzonego 13 października Międzynarodowego Dnia Bez Elektrośmieci w siedzibie PAP w Warszawie miała miejsce konferencja prasowa zorganizowana przez największą w Polsce organizację odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego – ElektroEko.

Czytaj więcej...
Najnowsze propozycje producenta

Najnowsze propozycje producenta [promocja]

2023-11-02

Za nami targi IFA 2023 – jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w ciągu roku. Tegoroczna edycja zgromadziła producentów urządzeń RTV i AGD z całego świata w Berlinie, gdzie mogliśmy poznać nadchodzące nowości znanych i lubianych marek. Wśród wystawców obecny był również skandynawski producent urządzeń premium – Asko. Czym zaskoczy nas marka w nadchodzących miesiącach?

Czytaj więcej...
Nowy manager ds. PR

Nowy manager ds. PR Grupy Amica

2023-11-02

Eliza Orepiuk-Szymura została nowym menedżerem ds. public relations Grupy Amica, gdzie odpowiada za zapewnienie spójnej komunikacji zewnętrznej, w tym za relacje z mediami i inwestorami oraz działania wizerunkowe.

Czytaj więcej...
X Kongres Serwisów AGD

X Kongres Serwisów AGD

2023-11-02

Jak co roku „InfoProdukt” objął patronatem medialnym największe wydarzenie w branży AGD w Polsce. Dziesiąta edycja Kongresu AGD, którego organizatorami są związek producentów AGD APPLiA Polska oraz 11 partnerów wydarzenia, producentów AGD, odbędzie się w tym miesiącu w Uniejowie.

Czytaj więcej...
Oficjalny sponsor XII edycji programu „MasterChef”

Oficjalny sponsor XII edycji programu „MasterChef” [promocja]

2023-10-07

Cieszący się ogromną popularnością program kulinarny „MasterChef” z edycji na edycje przyciąga coraz większą liczbę widzów. W XII edycji uczestnicy programu zmierzą się w kulinarnych wyzwaniach w nowej kuchni, w której w przygotowaniu popisowych dań będą im towarzyszyć urządzenia kuchenne marki Gorenje, która została oficjalnym sponsorem programu.

Czytaj więcej...
Wybór wiarygodnej organizacji jest najważniejszy

Wybór wiarygodnej organizacji jest najważniejszy [promocja]

2023-10-06

Przyjęty w dyrektywie WEEE oraz polskiej ustawie o ZSEE sposób obliczania minimalnego poziomu zbiórki elektroodpadów wymaga od producentów i importerów nowych rozwiązań w zakresie zbierania coraz większych mas zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket