Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Artykuły

Synchronizator rezonansów

NORDOST

Synchronizator rezonansów QPoint

2019-10-03

W trosce o audiofilską jakość dźwięku

W ofercie marki Nordost, znanej przede wszystkim z wyjątkowej jakości okablowania, pojawiło się wyjątkowe urządzenie – synchronizator rezonansów QPoint. Emituje on niewielkie pole, które wpływa na wszystkie rezonanse elektromechaniczne w jego pobliżu, przez co wszystkie rezonują z tą samą częstotliwością.

Czytaj więcej...
Soundbar z Dolby Atmos

SHARP

Soundbar z Dolby Atmos HT-SBW460

2019-07-02

Wirtualny dźwięk trójwymiarowy

Sharp wprowadza do oferty nowe modele soundbarów obsługujących innowacyjne systemy dźwięku przestrzennego. Wśród nowości pojawił się model HT-SBW460, który obsługuje system 3.1-kanałowy, ale został dodatkowo wyposażony w rozwiązanie pozwalające na przetwarzanie dźwięku Dolby Atmos.

Czytaj więcej...
Soundbary

SAMSUNG

Soundbary HW-Q70R i HW-Q60R

2019-05-28

Do telewizorów QLED 2019 i nie tylko

Firma Samsung zaprezentowała nową serię soundbarów z certyfikacją Harman Kardon. Wykorzystano w niej innowacyjne rozwiązania techniczne, dzięki którym dźwięk z filmów czy transmisji sportowych może dostarczyć widzom wyjątkowych wrażeń. Soundbary Samsung HW-Q70R i HW-Q60R, bo o nich mowa, to pierwsze modele z nowej, prestiżowej serii Q.

Czytaj więcej...
System audio

MARANTZ

System audio Melody X (M-CR612)

2019-04-29

Funkcjonalne stereo

Firma Marantz wprowadziła do swojej oferty funkcjonalne urządzenie, z wykorzystaniem którego można stworzyć funkcjonalny, a do tego świetnie brzmiący system audio, który obsłuży najnowsze standardy odtwarzania dźwięku, a nawet może stać się elementem systemu multiroom.

Czytaj więcej...
Zestawy wieżowe

BLAUPUNKT

Zestawy wieżowe MS50BT i MS70BT

2019-01-03

Nowe mikrowieże firmy Blaupunkt – modele MS70BT i MS50BT – to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobre brzmienie, dużą funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania techniczne i bardzo dobrą jakość wykonania.

Czytaj więcej...
Filtr

TAGA HARMONY

Filtr PF-2000

2019-01-03

TAGA Harmony, polski producent nagradzanych głośników i elektroniki audio, zaprezentował pełnowymiarowy filtr zasilania – model PF-2000. Pozwoli on wyeliminować szkodliwy wpływ sieci elektrycznej na brzmienie dźwięku.

Czytaj więcej...
Termostat

NETATMO

Termostat Smart Thermostat

2018-12-04

„Inteligentny” termostat Netatmo (Smart Thermostat) daje możliwość bardzo precyzyjnego kontrolowania bojlera elektrycznego lub pieca gazowego.

Czytaj więcej...
System audio

BLAUPUNKT

System audio MB06

2018-12-03

W ofercie marki Blaupunkt dostępny jest przenośny system audio MB06 – funkcjonalne urządzenie, które doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w plenerze.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket