Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Artykuły

Troska o higienę i komfort

HIGIENA I KOMFORT

Troska o higienę i komfort ze sprzętem gospodarstwa domowego

2020-05-02

Różnorodne funkcje i rozwiązania techniczne stosowane w dużym AGD pozwalają zachować higieniczną czystość w domu, zapewnią optymalne warunki do długiego przechowywania żywności czy też zwiększają komfort prania oraz zmywania. (Fot. Samsung)

Czytaj więcej...
Okap

AKPO

Okap WK-9 Polaris

2020-05-02

Do oferty polskiego producenta okapów i płyt grzejnych – firmy Akpo – dołączył skośny okap WK-9 Polaris. Zastosowane w tym modelu rozwiązania w połączeniu z nowoczesnym wyglądem sprawiają, że nie tylko zapewni on skuteczne pochłanianie oparów, ale będzie też istotnym elementem kuchennej aranżacji.

Czytaj więcej...
Okap

CIARKO

Okap Tubus W

2020-05-02

Firma Ciarko, jeden z największych producentów okapów w Polsce, ma w ofercie innowacyjną, a jednocześnie wyjątkową pod względem wzornictwa linię Ciarko Design. Jest w niej wyspowy model Tubus W, który wyróżnia się minimalistycznym wzornictwem i dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Czytaj więcej...
Okap

FALMEC

Okap Sophie

2020-05-02

W kolekcji Circle.Tech firmy Falmec dostępny jest stylowy okap wyspowy Sophie, który swoim wyglądem do złudzenia przypomina elegancką, nowoczesną lampę. Z wykorzystaniem tego modelu możemy zadbać nie tylko o skuteczne pochłanianie kuchennych oparów, ale także o wyjątkowy wystrój domowego wnętrza.

Czytaj więcej...
Podsumował 2019 rok

SHOPER

Podsumował 2019 rok w sklepach internetowych

2020-04-30

Tradycyjnie, jak co roku, platforma sklepów internetowych Shoper przygotowała na koniec pierwszego kwartału podsumowanie tego, co działo się w branży e-commerce w roku poprzednim.

Czytaj więcej...
Odkurzacz Unlimited

BOSCH

Odkurzacz Unlimited z prezentem do wyboru

2020-04-30

Prezentem do wyboru firma Bosch zachęca, aby wymienić tradycyjny odkurzacz na bezprzewodowy z serii Unlimited.

Czytaj więcej...
Higiena i komfort każdego dnia

MIELE

Higiena i komfort każdego dnia (artykuł promocyjny)

2020-04-06

W czasie, kiedy dbałość o higienę staje się priorytetem w każdym domu, a szczególnie tam, gdzie mamy do czynienia z dziećmi i seniorami, doskonale sprawdzają się zapewniające nam bezpieczeństwo programy i funkcje w urządzeniach Miele.

Czytaj więcej...
Okap

AMICA

Okap OWC4441BO

2020-04-03

Oferta wyspowych okapów marki Amica powiększyła się o tubowy model OWC4441BO. Został on wykonany ze stali nierdzewnej i dostępny jest w czarnej matowej wersji kolorystycznej. Dzięki niemu kuchnia nabierze eleganckiego wyglądu.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket