Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Artykuły

Bezpieczny i zdrowy dom (nie tylko)

Bezpieczny i zdrowy dom (nie tylko) dla najmłodszych

2020-07-06

Wyposażenie współczesnego domu może znacząco wspomagać opiekunów w zapewnianiu dzieciom bezpieczeństwa. Wystarczy tylko mieć świadomość istniejących rozwiązań podczas dokonywania wyboru sprzętów oraz korzystać z funkcji, które sprzęty te oferują.

Czytaj więcej...
Wyjątkowe modele

AGD PREMIUM

Wyjątkowe modele w segmencie dużego AGD

2020-07-06

W sektorze AGD nie brakuje urządzeń innowacyjnych, wyjątkowych pod względem wzornictwa, funkcjonalności i rozwiązań technicznych. Tego typu sprzęt zwykle kojarzy nam się z wyższą półką cenową. Okazuje się jednak, że nowoczesny sprzęt klasy premium, świetnie prezentujący się w kuchennej aranżacji, nie zawsze musi być drogi

Czytaj więcej...
Spójne i wyjątkowe wzornictwo

LINIE WZORNICZE

Spójne i wyjątkowe wzornictwo dużego AGD

2020-06-03

Wyposażając wnętrze, coraz częściej decydujemy się na takie zestawienie sprzętów, żeby pochodziły one nie tylko od jednego producenta, ale i z jednej, spójnej linii wzorniczej. Daje to nam wszystkim – zarówno projektantom, sprzedawcom, jak i użytkownikom – komfort w przygotowaniu aranżacji, eleganckiej zabudowy, ale także funkcjonalność i spójność, nie tylko tę wizualną, ale i techniczną.

Czytaj więcej...
Troska o higienę i komfort

HIGIENA I KOMFORT

Troska o higienę i komfort ze sprzętem gospodarstwa domowego

2020-05-02

Różnorodne funkcje i rozwiązania techniczne stosowane w dużym AGD pozwalają zachować higieniczną czystość w domu, zapewnią optymalne warunki do długiego przechowywania żywności czy też zwiększają komfort prania oraz zmywania. (Fot. Samsung)

Czytaj więcej...
Wygoda użytkowania

ROZWIĄZANIA W AGD

Wygoda użytkowania sprzętu gospodarstwa domowego

2020-02-04

Duże AGD powinno być nie tylko funkcjonalne, ale także wygodne w obsłudze. Połączenie tych dwóch cech w wypadku piekarników czy płyt grzejnych pozwala na komfortowe przygotowanie nawet najbardziej wykwintnych potraw. Na uwagę zasługują ponadto innowacyjne chłodziarkozamrażarki, które zapewniają dłuższe przechowywanie żywności w optymalnych warunkach. Na tym jednak nie koniec! Jakie jeszcze „inteligentne” AGD możemy mieć w domowej kuchni?

Czytaj więcej...
Poziom emisji hałasu

Poziom emisji hałasu w dużym AGD

2019-12-30

Tym razem przyjrzymy się jednemu z najbardziej niepozornych, ale bardzo ważnych parametrów pracy urządzeń, jakim jest poziom wytwarzanego hałasu. Dźwięki wytwarzane przez AGD nie muszą być uciążliwe. Muszą jednak zostać spełnione pewne warunki. Urządzenia powinny być zaawansowane technicznie, wyposażone w odpowiednie podzespoły, a ponadto prawidłowo podłączone, ustawione i wypoziomowane.

Czytaj więcej...
Ona zmywa, Ty odpoczywasz

AMICA

Ona zmywa, Ty odpoczywasz

2019-12-01

Zmywanie się zmienia, zmieniają się też nasze potrzeby. Mamy większe oczekiwania od dzisiejszego sprzętu, a producenci sukcesywnie starają się za nimi nadążać. Produkowane sprzęty muszą być intuicyjne, funkcjonalne i w pełni zautomatyzowane – dzięki nim mamy zdecydowanie więcej czasu na przyjemności!

Czytaj więcej...
Innowacyjne

SMART AGD

Innowacyjne i „inteligentne” AGD

2019-10-28

Na rynku AGD pojawia się coraz więcej modeli „inteligentnych”. Co to w praktyce oznacza? Tym mianem przyjęło się nazywać te urządzenia, które wyposażane są w moduły komunikacji bezprzewodowej i łączą się zdalnie z użytkownikiem, a dokładniej – jego urządzeniem mobilnym. Jakie funkcje i możliwości ma sprzęt w wersji „smart”?

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket