Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Artykuły

Ona zmywa, Ty odpoczywasz

AMICA

Ona zmywa, Ty odpoczywasz

2019-12-01

Zmywanie się zmienia, zmieniają się też nasze potrzeby. Mamy większe oczekiwania od dzisiejszego sprzętu, a producenci sukcesywnie starają się za nimi nadążać. Produkowane sprzęty muszą być intuicyjne, funkcjonalne i w pełni zautomatyzowane – dzięki nim mamy zdecydowanie więcej czasu na przyjemności!

Czytaj więcej...
Innowacyjne

SMART AGD

Innowacyjne i „inteligentne” AGD

2019-10-28

Na rynku AGD pojawia się coraz więcej modeli „inteligentnych”. Co to w praktyce oznacza? Tym mianem przyjęło się nazywać te urządzenia, które wyposażane są w moduły komunikacji bezprzewodowej i łączą się zdalnie z użytkownikiem, a dokładniej – jego urządzeniem mobilnym. Jakie funkcje i możliwości ma sprzęt w wersji „smart”?

Czytaj więcej...
Rewolucja na rynku AGD -

MIELE

Rewolucja na rynku AGD - Generacja 7000

2019-10-28

AGD może być innowacyjne i ułatwiać przygotowywanie posiłków na wiele sposobów. Doskonałym tego przykładem jest Generacja 7000, czyli nowa seria urządzeń firmy Miele. Wiele rewolucyjnych rozwiązań znajdziemy w każdej grupie produktowej. Jest to największa premiera w 120-letniej historii niemieckiego producenta. Jej trzon stanowią cztery nowe linie wzornicze. Dzięki temu sprzęt można dopasować do wnętrza urządzonego praktycznie w każdym stylu.

Czytaj więcej...
Eksploatacja

Eksploatacja zmywarki

2019-08-05

Nie tylko odpowiedni montaż i podłączenie zmywarki ma znaczenie dla jej bezproblemowego funkcjonowania. Bardzo ważna jest także późniejsza właściwa eksploatacja sprzętu. W zmywarkach stosuje się ponadto rozmaite zabezpieczenia, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo użytkownika.

Czytaj więcej...
Skuteczne

Skuteczne zmywanie

2019-08-05

O tym jak zmywarka poradzi sobie z brudnymi naczyniami nie decydują wyłącznie parametry urządzenia. Skuteczne zmywanie zależy od kilku istotnych czynników. Ważne są m.in. woda i jej stopień twardości oraz prawidłowe rozmieszczenie naczyń.

Czytaj więcej...
Tryby i programy

Tryby i programy zmywania

2019-08-05

Programy automatyczne zrewolucjonizowały nasze życie. Dzięki nim dany proces odbywa się szybko, sprawnie i samodzielnie. Interakcja użytkownika z urządzeniem ograniczona jest do minimum. Oczywiście, taki komfort jak przygotowane, wydzielone programy automatyczne do zmywania znajdziemy także w zmywarkach.

Czytaj więcej...
Funkcje

Funkcje i rozwiązania w zmywarkach

2019-08-05

Producenci zmywarek oferują rozmaite funkcje i rozwiązania techniczne, które odpowiedzialne są za efektywne, skuteczne i komfortowe zmywanie naczyń. Wiele z nich jest standardem, ale istnieją także rozwiązania wyjątkowe, nigdzie indziej niespotykane.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket