Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Artykuły

Innowacyjne

SMART AGD

Innowacyjne i „inteligentne” AGD

2019-10-28

Na rynku AGD pojawia się coraz więcej modeli „inteligentnych”. Co to w praktyce oznacza? Tym mianem przyjęło się nazywać te urządzenia, które wyposażane są w moduły komunikacji bezprzewodowej i łączą się zdalnie z użytkownikiem, a dokładniej – jego urządzeniem mobilnym. Jakie funkcje i możliwości ma sprzęt w wersji „smart”?

Czytaj więcej...
Rewolucja na rynku AGD -

MIELE

Rewolucja na rynku AGD - Generacja 7000

2019-10-28

AGD może być innowacyjne i ułatwiać przygotowywanie posiłków na wiele sposobów. Doskonałym tego przykładem jest Generacja 7000, czyli nowa seria urządzeń firmy Miele. Wiele rewolucyjnych rozwiązań znajdziemy w każdej grupie produktowej. Jest to największa premiera w 120-letniej historii niemieckiego producenta. Jej trzon stanowią cztery nowe linie wzornicze. Dzięki temu sprzęt można dopasować do wnętrza urządzonego praktycznie w każdym stylu.

Czytaj więcej...
Kuchnia zawsze modna…

KUCHNIE WOLNOSTOJĄCE

Kuchnia zawsze modna… i praktyczna

2019-09-02

Mimo zmieniających się trendów klasyczne rozwiązania zawsze będą miały swoich zwolenników. Doskonale potwierdza to funkcjonujący od lat segment rynku związany z kuchniami wolnostojącymi. Producenci tych urządzeń stale dostosowują je do aktualnych potrzeb i wymagań klientów.

Czytaj więcej...
Czyszczenie

Czyszczenie i konserwacja urządzeń

2016-11-25

Zachowanie czystego wnętrza i powierzchni urządzenia to zaledwie jeden, ale kluczowy obowiązek każdego użytkownika. Cała reszta, począwszy od sprawnego działania i automatyki, należy do sprzętu.

Czytaj więcej...
Prawidłowy montaż

Prawidłowy montaż i instalacja kuchni

2016-11-25

Prawidłowy montaż i instalacja urządzeń wolnostojących to aspekt niezmiernie ważny. Od niego bowiem zależy prawidłowe, ekonomiczne i bezpieczne użytkowanie kuchni.

Czytaj więcej...
Ważne bezpieczeństwo

Ważne bezpieczeństwo

2016-11-25

Bezpieczeństwo to kluczowy aspekt w przypadku sprzętu grzejnego. Urządzenia te wykorzystują bowiem energię elektryczną i gazową i użytkowane są w naszych domach. Tam, bardzo często bywają „testowane” przez nasze pociechy.

Czytaj więcej...
Funkcje, innowacje,

Funkcje, innowacje, rozwiązania

2016-11-25

Zarówno kuchnie wolnostojące, jak i do zabudowy wyposażone są w wiele ciekawych funkcji i rozwiązań. Wszechstronna automatyka poprawia znacznie komfort obsługi, zaleca optymalne ustawienia, informuje o błędach czy konieczności mycia i konserwacji.

Czytaj więcej...
Jaką kuchnię

Jaką kuchnię wybrać?

2016-11-25

To jedno z najczęstszych pytań, jakie zadajemy sobie przed zakupem urządzenia. Jednak odpowiedź nie zawsze jest łatwa, zwłaszcza wtedy, kiedy nie wiemy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru jednego z najważniejszych urządzeń grzewczych w domu.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket