Artykuły

Gniazdko smart PH01EW1P

Gniazdko smart PH01EW1P [test]

2024-04-01

Chcąc spróbować „inteligentnych” funkcji w domowych urządzeniach, warto zacząć od stosunkowo prostych produktów, jak testowane przez nas „smart” gniazdo zasilające Sharp PH01EW1P.  

Czytaj więcej...
Nowe oprawy

Nowe oprawy w stylu retro

2019-04-05

Elegancka i dobrze znana wśród wymagających klientów rodzina lamp Ledvance Vintage 1906 została wzbogacona o 36 nowych modeli opraw, które pojawią się na rynku już w kwietniu.

Czytaj więcej...
Moduły

Moduły PrevaLED

2019-02-04

Portfolio modułów OSRAM PrevaLED to obecnie szeroka gama rozwiązań do wielu zastosowań – od tych mniejszych po bardzo rozbudowane aplikacje oświetleniowe. Niedawno w ofercie pojawiły się najnowsze modele rodziny Disc oraz Basic Disc.

Czytaj więcej...
Termostat

Termostat Smart Thermostat

2018-12-04

„Inteligentny” termostat Netatmo (Smart Thermostat) daje możliwość bardzo precyzyjnego kontrolowania bojlera elektrycznego lub pieca gazowego.

Czytaj więcej...
Nowe

Nowe moduły LED

2018-09-17

Firma OSRAM wprowadziła do sprzedaży nowe, elastyczne moduły LED LINEARlight Flex RGBW. Konstrukcja i właściwości pasków pozwalają na tworzenie ogólnego, jak i akcentującego oświetlenia. 

 

Czytaj więcej...
Szynowe i liniowe

Szynowe i liniowe oświetlenie LED

2018-09-17

Znakomite parametry, nowoczesne wzornictwo, solidne materiały, mniejsza energochłonność – tak w skrócie można scharakteryzować najnowsze oprawy LED, które wprowadza właśnie do sprzedaży marka Ledvance.

Czytaj więcej...
Zestaw alarmowy Smartphone

Zestaw alarmowy Smartphone SR 3200i

2017-11-09

Potencjał technologii smart od kilku lat wykorzystywany jest przez twórców urządzeń, które każdego dnia ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Koncepcja smart living zaczyna obejmować coraz to nowsze aspekty naszego życia. Nic zatem dziwnego, że twórcy nowoczesnych rozwiązań postanowili przenieść tę ideę także w sferę naszego bezpieczeństwa. W ten sposób powstała platforma Yale Smart Living, czyli system bezprzewodowego zarządzania bezpieczeństwem w domu, ze swoim flagowym produktem – systemem alarmowym Smartphone SR 3200i.
 

Czytaj więcej...
Z automatyką Fibaro

Z automatyką Fibaro

2017-09-15

Dzięki współpracy firmy QNAP z Fibaro wystarczy serwer NAS, aby stworzyć zintegrowany system automatyki domowej.

Czytaj więcej...
Chęć na miedź –

Chęć na miedź – oswajamy modny trend

2017-07-27

Chcesz odmienić nudną przestrzeń i sprawić, aby znowu rozbłysła? Postaw na miedź – kolor, który przebojem wdarł się do świata wnętrz i wszystko wskazuje na to, że zadomowił się w nim na dłużej. Jest ona mniej dosłowna, niż złoto czy srebro – łagodzi wnętrza industrialne i podkreśla urodę tych bardziej eleganckich.

Czytaj więcej...
Rewolucyjny system czujników

Rewolucyjny system czujników

2017-03-23

GROHE Sense i GROHE Guard to najnowsze innowacyjne rozwiązania stworzone do inteligentnych domów.

Czytaj więcej...
System sterowania oświetleniem

System sterowania oświetleniem Philips Hue

2017-03-15

Najnowszym sposobem na tworzenie nastroju scen świetlnych jest wykorzystanie zestawu startowego Philips Hue, zawierającego centralkę i trzy lampy LED RGB.

Czytaj więcej...
Downlight

Downlight LED

2017-03-15

W instalacjach oświetleniowych można stosować oprawy typu downlight, które najlepiej montować na sufitach podwieszanych ze względu na szybki montaż i prowadzenie kabli.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket