Artykuły

Domowe frytkownice

Domowe frytkownice – tradycyjne i beztłuszczowe

2023-11-12

Popularność frytkownic rośnie, dotyczy to przede wszystkim modeli beztłuszczowych, które coraz częściej trafiają do oferty różnych producentów. Możliwość zdrowszego przygotowania przekąsek czy pełnoprawnych dań to tylko jeden z powodów, dla których chętnie po nie sięgamy. (Fot. Petra)

Czytaj więcej...
Roboty kuchenne

Roboty kuchenne z funkcją gotowania

2023-11-09

Cenimy sobie łatwość przygotowywania posiłków, dlatego konsumenci wprost pokochali wielofunkcyjne roboty gotujące. Rozbudowane bazy przepisów i koncepcja przygotowywania potraw sprawiają, że urządzenia te coraz częściej goszczą w naszych kuchniach. (Fot. Kohersen)

Czytaj więcej...
Akcesoria

Akcesoria do ekspresów do kawy

2023-11-08

Metod parzenia kawy jest wiele – przelewowa, ciśnieniowa, cold brew, dripper czy kawiarka to tylko kilka sposobów na uzyskanie ulubionego napoju. Niezależnie od preferowanej metody kluczem są odpowiednie, świeżo mielone ziarna. Dlatego tak ważne jest dobranie również odpowiednich akcesoriów do przygotowania kawy. (Fot. Tchibo)

Czytaj więcej...
Ekspresy do kawy

Ekspresy do kawy do zabudowy

2023-11-01

Decydując się na zakup ekspresu do zabudowy, warto przeanalizować kilka ważnych aspektów, związanych z samą zabudową, stylistyką oraz funkcjonalnością. Atutem tego typu modeli jest jednolita aranżacja z innymi urządzeniami do zabudowy. (Fot. ASKO)

Czytaj więcej...
Żelazka parowe

Żelazka parowe i deski do prasowania

2023-10-25

Z wielu względów żelazka parowe cieszą się ogromną popularnością i należą do najpopularniejszych urządzeń pomagających dbać o schludny wygląd garderoby. Atutami są niewielkie rozmiary i duża skuteczność prasowania. To sprawia, że zaspokajają one potrzeby większości użytkowników. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Urządzenia

Urządzenia do stylizacji włosów

2023-10-25

Klienci sięgają po takie urządzenia jak prostownice czy lokówki, będące najczęstszym wyborem, jeśli chodzi o stylizację. Oprócz tego nie brakuje jednak innowacji, jak szczotki prostujące polecane do delikatnej pielęgnacji czy specjalne lokówki do głębokich fal i modele automatyczne. (Fot. Camry)

Czytaj więcej...
Domowe i zewnętrzne

Domowe i zewnętrzne grzejniki promiennikowe

2023-10-25

W sezonie grzewczym szukamy różnych sposobów na dogrzanie pomieszczeń, a także tarasów czy balkonów, abyśmy mogli jeszcze więcej czasu spędzić na świeżym powietrzu. W takich warunkach komfort termiczny mogą zapewnić ogrzewacze promiennikowe. (Fot. Adler)

Czytaj więcej...
Maszynki

Maszynki do mielenia mięsa

2023-10-06

Popularność przygotowywania domowych wyrobów stale się zwiększa. Chcemy wiedzieć, co jemy, przypomnieć sobie smaki z dzieciństwa i korzystać z tradycyjnych receptur przekazywanych przez rodziców czy dziadków. W przygotowywaniu popularnych domowych wyrobów pomogą np. maszynki do mielenia. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Kompaktowe

Kompaktowe piekarniki wolnostojące

2023-10-06

Mała kuchnia nie musi oznaczać ograniczonych możliwości gotowania. Dużą popularnością cieszą się urządzenia kompaktowe, jak wolnostojące piekarniki. To częsty wybór np. do domków letniskowych, kawalerek, gdzie nie zawsze jest miejsce na zaplanowanie dużej przestrzeni kuchennej. (Fot. Salter)

Czytaj więcej...
Elektryczne czajniki

Elektryczne czajniki ceramiczne

2023-10-06

Kupując czajnik elektryczny, powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na jego pojemność czy moc. Duże znaczenie dla użytkowników powinien mieć również typ materiału. Popularnymi wyborami są szkło, stal nierdzewna czy tworzywo sztuczne. Rzadziej stosowanym materiałem jest ceramika, która ma wiele zalet. (Fot. Adler)

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe termometry elektroniczne

2023-10-04

Funkcjonalne termometry pozwalają szybko ustalić wysokość temperatury organizmu, która, jeśli jest podwyższona, świadczyć może o stanie zapalnym lub infekcji. Termometr jest niezbędny w każdym domu i w razie choroby trudno się bez niego obejść. (Fot. Oromed)

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe mopy elektryczne

2023-10-04

Producenci urządzeń czyszczących nie ustają w wysiłkach, by ułatwić nam codzienne sprzątanie. Mopowanie podłóg nie należy do najprzyjemniejszych czynności, dlatego na rynku znajdziemy coraz więcej mopów elektrycznych i odkurzaczy z funkcją mopowania. (Fot. Thomas)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket