Artykuły

Nowa siedziba centrum badań i rozwoju

Nowa siedziba centrum badań i rozwoju w Rzeszowie

2023-11-12

Spółka BSH zawarła umowę dotyczącą budowy nowej siedziby dla centrum badań i rozwoju małego AGD w Rzeszowie. Nowy obiekt powstanie przy ul. Klementyny Hoffmanowej na terenie należącym do BSH.

Czytaj więcej...
Poddał kontroli

Poddał kontroli grille elektryczne

2023-11-12

Trzy wojewódzkie inspektoraty IH: w Gdańsku, Kielcach i Poznaniu w okresie marzec – czerwiec 2023 r. sprawdziły oznakowanie 8 modeli grilli elektrycznych.

Czytaj więcej...
Małe Kroki. Duża Zmiana

Małe Kroki. Duża Zmiana – strefa Samsung w CNK

2023-11-06

W Centrum Nauki Kopernik powstała nowa, interaktywna strefa prezentująca zrównoważone działania marki Samsung. To kolejny projekt będący rezultatem długoletniej współpracy między firmą a Centrum. Strefę można odwiedzać w holu głównym Centrum Nauki Kopernik.

Czytaj więcej...
Prezentuje nową linię odkurzaczy

Prezentuje nową linię odkurzaczy Bespoke Jet AI

2023-10-27

Swoją premierę dla mediów miała udoskonalona seria odkurzaczy Jet AI z linii wzorniczej Bespoke. Konferencja odbyła się w wyjątkowym miejscu, jakim jest lobby w przestrzeni Mindspace, które wpisuje się w architektoniczną perłę zrewitalizowanej warszawskiej Hali Koszyki.

Czytaj więcej...
Współpraca z Kévinem Germanierem

Współpraca z Kévinem Germanierem na Fashion Week

2023-10-27

Szwajcarska rodzinna firma Laurastar nawiązała współpracę ze szwajcarskim projektantem mody Kévinem Germanierem. Premiera odbyła się podczas Paryskiego Tygodnia Mody 2023 na autorskim pokazie Germaniera.

Czytaj więcej...
25 lat marki

25 lat marki i jubileuszowe produkty

2023-10-27

Marka Stadler Form, producent wyjątkowych, atrakcyjnych wizualnie urządzeń do poprawy jakości powietrza, świętuje 25. rocznicę istnienia, kontynuując misję łączenia elegancji z zaawansowaną techniką, aby zapewnić nam zdrowy oddech i nadać charakteru przestrzeniom, w których funkcjonujemy. 

Czytaj więcej...
Rozszerzenie współpracy

Rozszerzenie współpracy o kanał e-commerce

2023-10-26

Po udanym wdrożeniu w sklepach stacjonarnych PKO Leasing i Media Expert rozszerzają współpracę o kanał e-commerce. Klienci zyskali dzięki temu możliwość finansowania przedmiotów w leasingu online podczas zakupów dokonywanych na stronie Media Expert.

Czytaj więcej...
Program ochrony zdrowia

Program ochrony zdrowia AmiCare

2023-10-26

10 października obchodzony był Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. To właśnie z myślą o zdrowiu i dobrostanie swoich pracowników grupa Amica uruchomiła program AmiCare. Jego nadrzędnym celem jest wsparcie w zakresie dbania o zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników, a także kształtowanie zdrowych nawyków.

Czytaj więcej...
Prezentuje nowości

Prezentuje nowości w małym AGD

2023-10-09

Miele Open House to tegoroczne motto Miele na targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie. Marka zaprezentowała łącznie 300 urządzeń, w tym nowe produkty i cyfrowe rozwiązania przyjazne dla środowiska, a w Miele Eco House, zbudowanym w Wiosce Zrównoważonego Rozwoju, dała także konkretne wskazówki, jak oszczędzać wodę i energię z pomocą sztucznej inteligencji.

Czytaj więcej...
Zapowiada wystawę

Zapowiada wystawę Sharp Tech-Day

2023-10-09

Korporacja Sharp zorganizuje swoją pierwszą niezależną wystawę technologiczną na dużą skalę „Sharp Tech-Day” w dniach 10-12 listopada w Tokyo Big Sight (Koto- Ku, Tokio).

Czytaj więcej...
Limitowana zimowa edycja

Limitowana zimowa edycja kapsułek Cafissimo

2023-10-07

W połowie października do oferty marki Tchibo dołączą dwa nowe, limitowane smaki kapsułek z serii Winter Edition, które będą idealnie komponować się z aurą tej pory roku.

Czytaj więcej...
Poleca

Poleca roślinne zamienniki mleka do kawy

2023-10-07

Cappuccino, latte macchiato czy flat white – każdy miłośnik kawy wie, że dla stworzenia idealnej kawy z mlekiem mleczna pianka jest niemal tak samo ważna jak espresso. Na czym polega spienianie mleka i jakich zamienników używać, najlepiej wyjaśnia marka Siemens.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket