Artykuły

Wielkogabarytowe

Wielkogabarytowe lodówki wolnostojące

2024-04-28

Wielkogabarytowe urządzenia chłodnicze to przede wszystkim bardzo pojemne, a do tego praktyczne i funkcjonalne sprzęty. Cechą charakterystyczną tych konstrukcji jest zastosowanie od dwóch do nawet pięciu oddzielnych komór i drzwi, również z możliwością zmiany komory z chłodziarki w zamrażarkę i odwrotnie. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Pralki i pralkosuszarki

Pralki i pralkosuszarki w wersji slim

2024-04-28

Slim, czyli jakie? To takie urządzenia pralnicze, które odznaczają się głębokością poniżej 50 cm. Ta głębokość pozwoli zmieścić pralkę czy pralkosuszarkę ładowaną od frontu w wąską łazienkową szczelinę, a także pod blatem czy umywalką. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Szuflady grzewcze

Szuflady grzewcze i do pakowania próżniowego

2024-04-26

Szuflady grzewcze i do pakowania próżniowego można wykorzystać do podgrzania naczyń, podtrzymania temperatury przygotowanej żywności, a nawet do gotowania i pieczenia potraw. Wszystko dzięki odpowiedniej cyrkulacji ciepłego powietrza. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Chłodziarki, zamrażarki i chłodziarkozamrażarki

Chłodziarki, zamrażarki i chłodziarkozamrażarki do zabudowy

2024-04-03

Urządzenia chłodnicze do zabudowy to bardzo szeroka grupa produktowa. W zależności od potrzeb możemy tak skonfigurować strefę przechowywania żywności w kuchni, aby w pełni odpowiadała potrzebom użytkowników. Możemy zastosować jedno, dwa, a nawet więcej odrębnych sprzętów, które będą tworzyły spójną funkcjonalnie całość. (Fot. Samsung)

Czytaj więcej...
Pojemne zmywarki wolnostojące

Pojemne zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm

2024-04-02

Zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm to bardzo popularna, a jednocześnie funkcjonalna grupa urządzeń. Tego typu modele pozwalają na umycie kilku kompletów naczyń jednocześnie. (Fot. Amica) 

Czytaj więcej...
Kuchenki mikrofalowe

Kuchenki mikrofalowe wolnostojące i do zabudowy

2024-04-02

Produkowane obecnie kuchenki mikrofalowe cieszą się na rynku dużą popularnością. Jeszcze do niedawna służyły wyłącznie do podgrzewania potraw, aby wraz z postępem technologicznym rozmrażać produkty, gotować, opiekać, a także grillować. Co więcej, najnowocześniejsze modele dostępne są bez tradycyjnego, obrotowego talerza. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Pralki i pralkosuszarki normalnogabarytowe

Pralki i pralkosuszarki normalnogabarytowe o pojemności powyżej 10 kg

2024-02-25

Duża pojemność bębna pralki czy pralkosuszarki pozwala prać rzadziej. Dzięki temu oszczędzamy wodę i energię elektryczną, a tym samym pieniądze i czas. Na tym jednak nie koniec, ponieważ zwiększona pojemność oznacza większe możliwości w zakresie prania i suszenia różnego rodzaju materiałów, tkanin i ubrań. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Wąskie i szerokie

Wąskie i szerokie kuchnie elektryczne, indukcyjne, ceramiczne gazowe oraz z polami mieszanymi

2024-02-24

Mimo zmieniających się trendów klasyczne rozwiązania zawsze będą miały swoich zwolenników. Doskonale potwierdza to funkcjonujący od lat segment rynku związany z kuchniami wolnostojącymi. Urządzenia różnią się zasilaniem płyty, która może być ceramiczna, indukcyjna, gazowa, a także z polami mieszanymi. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe

Chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe wolnostojące

2024-02-24

Do niedawna chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe uznawane były za modele przede wszystkim do małych kuchni. Obecnie oferowane sprzęty wyposażone są nie tylko w najnowocześniejsze systemy i funkcje, które wspomagają prawidłowe przechowywanie żywności, ale również charakteryzują się ciekawym wzornictwem. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Intrygujące technicznie,

Intrygujące technicznie, stylowe i praktyczne okapy sufitowe

2024-01-29

Obecnie projektowane okapy kuchenne są tak przemyślane konstrukcyjnie i wzorniczo, żeby jak najtrafniej dobrać je do reszty urządzeń lub do klasycznego stylu i neutralności w kuchni. Przykładem takich konstrukcji są np. okapy sufitowe. (Fot. Ciarko Design)

Czytaj więcej...
Piekarniki do zabudowy

Piekarniki do zabudowy tradycyjne i kompaktowe

2024-01-28

Piekarnik do zabudowy jest jednym z najczęściej wybieranych sprzętów tego typu do wyposażenia kuchni. Zwłaszcza, jeśli jest to przestrzeń nowoprojektowana lub generalnie remontowana. Wśród wielu modeli producenci oferują sprzęty tradycyjne oraz kompaktowe. (Fot. Gaggenau)

Czytaj więcej...
Zmywarki wolnostojące

Zmywarki wolnostojące o szerokości 45 cm i nablatowe

2024-01-28

Kompaktowy sprzęt wolnostojący to niezwykle praktyczne rozwiązanie, nie tylko do niewielkiej przestrzeni, ale wszędzie tam, gdzie nie chcemy przeprowadzać generalnego remontu, a unowocześnić naszą kuchnię. Jednymi z takich sprzętów są kompaktowe i nablatowe zmywarki. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket