Artykuły

Targi nowej sieci

ACTION

Targi nowej sieci Sferis RTV AGD

2023-05-09

Pod hasłem „Przyszłość zaczyna się tu i teraz!” odbyły się w Jachrance pierwsze targi sieci Sferis RTV AGD, zorganizowane przez Action. Tym samym warszawska spółka wraca ze zdwojoną siłą po kilku latach nieobecności w tym obszarze, z nowym konceptem sieci detalicznej i nowymi pomysłami na biznes.

Czytaj więcej...
Polski producent AGD

AMICA

Polski producent AGD podsumowuje 2022 rok

2023-05-09

Największy polski producent AGD odczuwał presję kosztową i popytową, ale jednocześnie z sukcesem wzmocnił płynność finansową, zmniejszył zadłużenie i jest przygotowany na różne scenariusze rozwoju sytuacji na europejskim rynku AGD. Spółka spodziewa się lepszego roku 2023.

Czytaj więcej...
Rekordowe obroty na poziomie 15,9 miliarda euro

BSH

Rekordowe obroty na poziomie 15,9 miliarda euro w 2022 roku

2023-05-03

Rok obrotowy 2022 to już trzeci z kolei rekordowy rok dla BSH Hausgeräte GmbH, z obrotami na poziomie 15,9 mld euro. Wynik ten stanowi wzrost o 2,5 proc. w porównaniu z rokiem ubiegłym (po uwzględnieniu różnic kursowych 4,2 proc.). Koncern BSH ponownie zanotował wzrost obrotów we wszystkich regionach.

Czytaj więcej...
Relacja z debaty

AMICA

Relacja z debaty „Zrównoważony rozwój w czasach kryzysu”

2023-04-07

Poważne ryzyko makroekonomiczne, związane m.in. z inflacją i wysokimi kosztami energii, kryzys geopolityczny spowodowany wojną w Ukrainie, a także pogarszające się nastroje konsumenckie – tak wygląda obecnie otoczenie biznesowe polskich przedsiębiorstw. O tym, jak rozwijać się w sposób zrównoważony, gdy czasy są wymagające, rozmawiali uczestnicy debaty „Zrównoważony rozwój w czasach kryzysu. Przyspieszenie czy zmiana kierunku?”, która odbyła się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie podczas jubileuszu 25-lecia debiutu giełdowego spółki Amica.

Czytaj więcej...
Nadchodzi

ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

Nadchodzi „Future Perfect”!

2023-03-02

Czy zamiast przepowiadać przyszłość, możemy ją wspólnie zaprojektować? I jak nasze wyobrażenia przyszłości zmieniają teraźniejszość? To pytania, które razem z zaproszonymi gośćmi postawią organizatorzy podczas tegorocznej edycji Łódź Design Festival, która odbędzie się w dniach 18 – 28 maja. Hasło nadchodzącej edycji ŁDF to „Future Perfect”!

Czytaj więcej...
Miele Experience Center Gdynia

MIELE

Miele Experience Center Gdynia już otwarty

2023-01-06

Do sieci salonów Miele w Polsce dołącza Miele Experience Center w Gdyni. Salon został otwarty w samym sercu miasta, w prestiżowym, mieszkalno-handlowym kompleksie Plac Unii, którego architektura nawiązuje do najlepszych tradycji gdyńskiego modernizmu. Witryny widać od strony ulicy Władysława IV – jednej z głównych ulic centrum miasta, biegnącej niedaleko morza.

Czytaj więcej...
9. Kongres

APPLiA POLSKA

9. Kongres Serwisów AGD

2023-01-06

Z końcem 2022 r. w Łodzi odbył się 9. Kongres Serwisów AGD. W wydarzeniu wzięło udział ponad 180 osób, w tym ponad 100 największych firm serwisowych, ponad 20 firm producentów i importerów AGD oraz przedstawiciele szkół technicznych.

Czytaj więcej...
Strategia ESG

AMICA

Strategia ESG podczas jubileuszu 25-lecia statusu spółki giełdowej

2023-01-04

 

 

Z końcem 2022 r. Amica jako spółka akcyjna świętowała 25 lat notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Podczas uroczystości firma zaprezentowała strategię zrównoważonego rozwoju, która wyznacza ambitne cele środowiskowe, społeczne i zarządcze na kolejne lata.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket