Artykuły

Targi Warsaw Home & Contract

WARSAW HOME

Targi Warsaw Home & Contract po raz szósty

2022-11-29

W październiku odbyła się 6. edycja targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home & Contract. Jak co roku wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością. W hali wystawienniczej Ptak Warsaw Expo pojawiło się ponad 600 wystawców w sześciu wydzielonych tematycznie strefach. Szóstą edycję odwiedziło prawie 50 000 gości, w tym większość to przedstawiciele branży!

Czytaj więcej...
Ósma edycja targów „AB Innovation Days”

AB

Ósma edycja targów „AB Innovation Days” za nami!

2022-11-26

Malowniczo położny, ekskluzywny „Hotel Gołębiewski” w Karpaczu był miejscem tegorocznej, ósmej już edycji targów „AB Innovation Days”. Po dwóch edycjach on-line te innowacyjne i zarazem ciekawe targi, organizowane przez wrocławską spółkę AB SA, wróciły do branżowego kalendarza imprez w tradycyjnej, sprawdzonej formule.

Czytaj więcej...
Konferencja SDC22

SAMSUNG

Konferencja SDC22 – ewolucja platformy SmartThings i nowe funkcje urządzeń marki

2022-11-02

12 października firma Samsung Electronics Co., Ltd. zorganizowała w San Francisco swoją doroczną konferencję „Samsung Developer Conference” (SDC). Uczestniczący w niej deweloperzy, twórcy i projektanci poszukiwali sposobów na zapewnienie konsumentom możliwości jak najwygodniejszego korzystania z całego systemu połączonych w sieć urządzeń marki Samsung.

Czytaj więcej...
Kongres serwisów AGD

APPLiA POLSKA

Kongres serwisów AGD w Polsce

2022-11-02

Jak co roku „InfoProdukt” objął patronatem medialnym największe wydarzenie w branży AGD w Polsce. Dziewiąta edycja Kongresu AGD, którego głównymi organizatorami są związek producentów AGD APPLiA Polska i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, odbędzie się tradycyjnie w Fabryce Grohmana w Łodzi.

Czytaj więcej...
Konkurs o nagrodę

LG

Konkurs o nagrodę Life`s Good Award

2022-11-01

Globalna marka zaprosiła innowatorów z całego świata do udziału w konkursie z nagrodami o wartości 1 miliona dolarów, aby zaprezentowali swoje pomysły na rzecz społeczeństwa i planety. To pierwszy w historii konkurs LG „Life’s Good Award”, który przyniesie innowacje dla lepszej jakości życia.

Czytaj więcej...
Sharp Home Appliances

SHARP

Sharp Home Appliances powrócił na IFA

2022-10-31

Sharp Home Appliances powrócił na IFA, największe targi elektroniki użytkowej w Europie, z linią udoskonalonych „inteligentnych” urządzeń AGD, które pomagają w codziennych obowiązkach i dają szansę wyróżnienia się kulinarnymi umiejętnościami.

Czytaj więcej...
8. edycja targów

AB Innovation Days

8. edycja targów AB Innovation Days

2022-10-09

Już 15 października w Karpaczu odbędzie się 8. edycja AB Innovation Days. W czasie wydarzenia liderzy z rynku RTV i AGD nie tylko zaprezentują nowości, ale też porozmawiają o kierunkach rozwoju i wyzwaniach, jakie czekają branżę. Tegoroczne targi organizowane przez największego dystrybutora sprzętu AGD i RTV odbywają się pod hasłem „Zobacz już dziś, co inni pokażą dopiero jutro”.

Czytaj więcej...
Koncert charytatywny

LG

Koncert charytatywny w Rheingau

2022-10-06

Tegoroczny Festiwal Muzyczny w Rheingau, który odbywał się od 25 czerwca do 3 września, obejmował ponad 100 koncertów muzyki jazzowej i klasycznej w różnych lokalizacjach malowniczego regionu Rheingau. Jednym z głównych sponsorów Festiwalu Muzycznego w Rheingau 2022 była marka premium LG Signature.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket