Artykuły

Ponadczasowy wzorniczo sprzęt wolnostojący

Ponadczasowy wzorniczo sprzęt wolnostojący retro i vintage

2023-05-06

Kuchnie utrzymane w stylistyce retro, vintage, a nawet loftowej nieustająco cieszą się dużą popularnością, tak wśród architektów i projektantów, jak i ostatecznych użytkowników. To za sprawą przytulnej kolorystyki i ponadczasowości. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Przenośne

Przenośne płyty indukcyjne

2023-05-06

Rozwiązania stosowane w przenośnych płytach indukcyjnych nie odbiegają funkcjonalnością i nowoczesnością od tych, w które wyposażone są pełnogabarytowe płyty indukcyjne do zabudowy. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Pralki ładowane od frontu slim

Pralki ładowane od frontu slim o głębokości od 46 do 55 cm

2023-05-06

Pralki ładowane od frontu mogą mieć różne gabaryty. O ile ich wysokość jest najczęściej podobna i wynosi ok. 85 cm, o tyle głębokość pralek dostępnych na rynku jest różnorodna. Modele o niewielkiej głębokości określane są mianem pralek slim. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Komfortowe zmywanie

Komfortowe zmywanie w zlewozmywaku stalowym

2023-05-04

Modele zlewozmywaków stalowych są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań w zakresie aranżacji i wyposażenia przestrzeni kuchennej. Te rozwiązania doskonale prezentują się zarówno w kuchniach tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Duży asortyment produktów w tym segmencie rynku sprawia, że wybór odpowiedniego urządzenia staje się nie lada wyzwaniem. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Nowoczesne szuflady grzewcze

Nowoczesne szuflady grzewcze i sous-vide

2023-05-04

Technika gotowania sous-vide polega na zamknięciu żywności w specjalnych workach próżniowych, a następnie gotowaniu jej na parze w temperaturze od 40 do 100 °C. Dzięki całkowicie szczelnej torebce zachowane zostają naturalne smaki, kolor i konsystencja, a także wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Wszystkie te czynności wykonamy wygodnie w specjalnych szufladach grzewczych, które, choć są nowością wśród sprzętów AGD, szybko zyskują na popularności. (Fot. ASKO)

Czytaj więcej...
Eleganckie i wszechstronne

Eleganckie i wszechstronne płyty ceramiczne

2023-05-03

Ceramiczne płyty grzewcze do zabudowy są eleganckie, funkcjonalne i łatwe do utrzymania w czystości. Do ich prawidłowego działania wystarczy stałe podłączenie do energii elektrycznej. Co w tej grupie asortymentowej oferują producenci i na jakie parametry warto zwrócić uwagę, wybierając to urządzenie? Sprawdziliśmy. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Kuchnie gazowe i z polami mieszanymi

Kuchnie gazowe i z polami mieszanymi

2023-04-07

Kuchnie gazowe i z polami mieszanymi cieszą się coraz większą popularnością. To z uwagi na energooszczędność oraz możliwość korzystania z dwóch różnych źródeł zasilania. Te konstrukcje są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby użytkowników i wciąż rosnące ceny energii elektrycznej. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Pralki ładowane od frontu slim

Pralki ładowane od frontu slim poniżej 45 cm głębokości

2023-04-04

Pralki ładowane od frontu mogą mieć różne gabaryty. O ile ich wysokość jest najczęściej podobna i wynosi ok. 85 cm, o tyle głębokość pralek dostępnych na rynku jest różnorodna. Mode le o niewielkiej głębokości określane są mianem pralek slim. Czym si ę one charakteryzują i jaką pralkę slim wybrać? Sprawdziliśmy, co oferują producenci. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket