Artykuły

Blendery ręczne

Blendery ręczne i kielichowe

2024-05-07

W kuchni cienimy sobie wielofunkcyjność, a mistrzami w tej kategorii są blendery. Zarówno modele ręczne jak i kielichowe znacznie ułatwią przygotowanie nie tylko zup czy sosów ale również wielu innych dań. Dzięki nim kilka prostych składników szybko zamienimy np. w odżywczy koktajl czy zdrową sałatkę. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Stylizacja zarostu

Stylizacja zarostu i fryzury

2024-05-05

Żeby zarost prezentował się modnie i atrakcyjnie, należy o niego dbać, nie tylko korzystając z dobrej jakości kosmetyków. Niezbędna jest również odpowiednia stylizacja, którą zapewnią trymery oraz golarki. Część z nich to wielofunkcyjne urządzenia pozwalające zadbać o owłosienie na całym ciele. (Fot. Adler)

Czytaj więcej...
Odkurzacze

Odkurzacze z filtrem wodnym

2024-04-10

Dla wielu osób, zwłaszcza alergików, odkurzacz z filtrem wodnym to sprzęt niemal niezbędny do normalnego funkcjonowania. Woda to bowiem najlepsza dostępna na rynku metoda filtracji, która skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia. Oprócz nich tego typu odkurzaczami powinni zainteresować się także posiadacze zwierząt domowych oraz rodzice małych dzieci. (Fot. Thomas)

Czytaj więcej...
Roboty kuchenne

Roboty kuchenne z funkcją gotowania

2024-04-09

Roboty kuchenne od lat ułatwiają nam przygotowywanie różnych potraw. Ich najbardziej rozwiniętą wersją są modele z funkcją gotowania. Integracja grzałki oraz dostępność różnorodnych akcesoriów sprawiają, że jedno kompaktowe urządzenie może przygotować całe danie. (Fot. Kohersen)

Czytaj więcej...
Wentylatory

Wentylatory i cyrkulatory domowe

2024-04-08

Najpopularniejszymi urządzeniami do radzenia sobie z upałem są wentylatory i cyrkulatory. Ich zalety to przede wszystkim przenośność oraz kompaktowe rozmiary. Poza modelami sufitowymi nie wymagają instalacji i mogą być użytkowane w różnych pomieszczeniach. (Fot. Mesko)

Czytaj więcej...
Kuchenki mikrofalowe

Kuchenki mikrofalowe wolnostojące i do zabudowy

2024-04-02

Produkowane obecnie kuchenki mikrofalowe cieszą się na rynku dużą popularnością. Jeszcze do niedawna służyły wyłącznie do podgrzewania potraw, aby wraz z postępem technologicznym rozmrażać produkty, gotować, opiekać, a także grillować. Co więcej, najnowocześniejsze modele dostępne są bez tradycyjnego, obrotowego talerza. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Automatyczne odkurzanie i mopowanie

Automatyczne odkurzanie i mopowanie – inteligentne roboty sprzątające

2024-03-05

Nie da się ukryć, że roboty sprzątające już dawno przestały być ekstrawaganckim gadżetem. Dziś to w pełni dojrzała kategoria produktowa z funkcjonalnymi urządzeniami, codziennie wyręczającymi nas w żmudnych domowych obowiązkach. Można stwierdzić, że to najbardziej zaawansowane urządzenia smart w naszych domach. (Fot. iRobot)

Czytaj więcej...
Próżniowe

Próżniowe pakowanie żywności

2024-03-04

Robienie zakupów czy gotowanie na zapas to znaczna oszczędność czasu. Problemem jest tylko zachowanie odpowiedniej świeżości produktów. Nikt przecież nie chce marnować żywności. Dlatego coraz częściej sięgamy po urządzenia do przechowywania próżniowego. (Fot. FoodSaver)

Czytaj więcej...
Wielofunkcyjne

Wielofunkcyjne urządzenia do gotowania

2024-03-03

Producenci urządzeń kuchennych prześcigają się w ułatwianiu nam przygotowywania zdrowych, szybkich i smacznych posiłków. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się urządzenia wielofunkcyjne jak multicookery, frytkownice beztłuszczowe czy wolnowary. (Fot. MPM)

Czytaj więcej...
Maszynki do mielenia,

Maszynki do mielenia, krajalnice i szatkownice

2024-02-06

Kuchnia polska słynie z wyrobów tradycyjnych. Dotyczy to nie tylko wędlin czy kiełbas, ale również popularnych sałatek oraz innych produktów. Ich przygotowanie oczywiście ułatwi sprzęt AGD, np. maszynka do mielenia, krajalnica czy szatkownica. Jeśli w kuchni cenimy sobie funkcjonalność i ważny jest dla nas także wygląd dania, to urządzeń tych nie może zabraknąć. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Kontrola

Kontrola stanu zdrowia

2024-02-05

Średnia długość życia rośnie, co ma swoje źródła nie tylko w rozwoju medycyny czy świadomości, np. na temat prawidłowego odżywiania. Dzięki licznym urządzeniom elektronicznym o swoje zdrowie możemy zadbać samodzielnie w domowym zaciszu, a przynajmniej na bieżąco kontrolować stan organizmu i wynikami dzielić się z lekarzem. (Fot. Oromed)

Czytaj więcej...
Funkcjonalne i estetyczne czajniki elektryczne

Funkcjonalne i estetyczne czajniki elektryczne

2024-01-05

Bez wątpienia do grona urządzeń niezbędnych w kuchni zaliczymy dobrej jakości czajnik elektryczny. Sprzęt pozwoli w kilka chwil przygotować wrzątek na herbatę czy kawę, a ciepłe napoje sprzyjają relaksowi, wypoczynkowi oraz spędzaniu czasu w gronie znajomych. Współczesne czajniki dysponują funkcjonalnymi rozwiązaniami, warto więc wiedzieć, jak wybrać odpowiedni produkt. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket