Artykuły

Targi branżowe

LIDER HURT

Targi branżowe AGD/RTV

2023-05-21

W dn. 15 – 16 kwietnia firma Lider Hurt Bogdan Maciąg Sp.K. Starachowice zorganizowała branżowe targi AGD/RTV, podczas których prezentowała ofertę marek własnych oraz dystrybuowanych urządzeń.

Czytaj więcej...
Rekordowe wyniki finansowe

BSH

Rekordowe wyniki finansowe w 2022 r.

2023-05-18

Po raz trzeci z rzędu BSH Hausgeräte GmbH notuje rekordowy rok, z obrotami wynoszącymi 15,9 mld euro. Wynik ten stanowi wzrost o 2,5 proc. w porównaniu z rokiem ubiegłym (po uwzględnieniu różnic kursowych 4,2 proc.). Koncern BSH ponownie zanotował wzrost obrotów we wszystkich regionach. Wyniki finansowe zostały ogłoszone podczas konferencji prasowej podsumowującej rok obrotowy 2022.

Czytaj więcej...
Targi nowej sieci

ACTION

Targi nowej sieci Sferis RTV AGD

2023-05-09

Pod hasłem „Przyszłość zaczyna się tu i teraz!” odbyły się w Jachrance pierwsze targi sieci Sferis RTV AGD, zorganizowane przez Action. Tym samym warszawska spółka wraca ze zdwojoną siłą po kilku latach nieobecności w tym obszarze, z nowym konceptem sieci detalicznej i nowymi pomysłami na biznes.

Czytaj więcej...
Świat kawy

SIEMENS

Świat kawy w zasięgu ręki

2023-04-15

Kawa i rozmowa wydają się kwestiami nierozłącznymi, dlatego firma Siemens prezentację nowych ekspresów automatycznych EQ700 oraz EQ900 wykorzystała jako okazję do rozmowy na temat naszych przyzwyczajeń i tego, z czym kojarzy nam się ten napój. Spotkanie poprowadziła dziennikarka Marzena Rogalska, a w gronie rozmówców znaleźli się psycholog społeczny dr Konrad Maj oraz Grzegorz Opak – ekspert marki Siemens.

Czytaj więcej...
Po raz szósty z rzędu otrzymuje

LG

Po raz szósty z rzędu otrzymuje nagrodę AHRI

2023-04-09

Firma LG już po raz szósty z rzędu została wyróżniona przez Instytut Klimatyzacji, Ogrzewania i Chłodnictwa (AHRI) nagrodą „Performance Award”. Wyróżnienie to wskazuje na niezmiennie dobrą jakość rozwiązań HVAC (ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji) firmy LG.

Czytaj więcej...
Spektakularny powrót

TARGI AMBIENTE

Spektakularny powrót targów Ambiente

2023-03-12

Po trzyletniej przerwie powróciły targi Ambiente, jedno z największych wydarzeń z dziedziny dóbr konsumpcyjnych na świecie. W tym roku w dniach od 3 do 7 lutego po raz kolejny Frankfurt stał się światowym centrum stylu i wzornictwa, a licznie zgromadzeni goście potwierdzili jak przez ten czas bardzo brakowało tego typu wydarzeń. (Fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH, Jean-Luc Valentin)

Czytaj więcej...
Małe AGD

APPLiA

Małe AGD w raporcie APPLiA Polska

2023-03-07

Związek pracodawców AGD APPLiA Polska opublikował „Raport rynku AGD 2022/23”. Jak z niego wynika, pomimo trudnego okresu Polska zachowała pozycję lidera produkcji AGD w Unii Europejskiej. Wielkość produkcji spadła po raz pierwszy od kilkunastu lat. (Fot. PAP)

Czytaj więcej...
Mały sprzęt AGD

CES

Mały sprzęt AGD na CES 2023

2023-02-06

Jak wskazuje sama nazwa – Consumer Electronics Show, targi CES to wydarzenie ukierunkowane przede wszystkim na segment elektroniki konsumenckiej. Na tegorocznej edycji nie zabrakło jednak ciekawych innowacji z sektora małego AGD.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket