Artykuły

Ósma edycja targów „AB Innovation Days”

AB

Ósma edycja targów „AB Innovation Days” za nami!

2022-11-26

Malowniczo położny, ekskluzywny „Hotel Gołębiewski” w Karpaczu był miejscem tegorocznej, ósmej już edycji targów „AB Innovation Days”. Po dwóch edycjach on-line te innowacyjne i zarazem ciekawe targi, organizowane przez wrocławską spółkę AB SA, wróciły do branżowego kalendarza imprez w tradycyjnej, sprawdzonej formule.

Czytaj więcej...
10-lecie marki w Polsce

STADLER FORM

10-lecie marki w Polsce i nowe nawilżacze

2022-11-06

W Warszawie odbyło się spotkanie dla dziennikarzy z okazji 10-lecia działalności marki Stadler Form w Polsce i premiery nowych nawilżaczy do dużych powierzchni.  

Czytaj więcej...
Imponujący sukces

IFA

Imponujący sukces pierwszej edycji po pandemii

2022-10-19

Zrównoważony rozwój, łączność i rozwiązania „inteligentnego” domu były głównymi tematami tegorocznych targów IFA w Berlinie. Wzrósł udział branżowych odwiedzających wśród uczestników i pojawiło się silne zapotrzebowanie na cyfrowy dostęp do treści targów IFA.

Czytaj więcej...
Mali bohaterowie

IFA

Mali bohaterowie – drobne AGD na IFA 2022

2022-10-15

 

Tegoroczne targi IFA bez wątpienia można uznać za sukces. To wydarzenie szczególnie cenne dla wielu firm z sektora małego AGD. Lokalne marki i producenci podczas takich spotkań mogą nawiązać wiele relacji z nowymi partnerami handlowymi.

Czytaj więcej...
8. edycja targów

AB Innovation Days

8. edycja targów AB Innovation Days

2022-10-09

Już 15 października w Karpaczu odbędzie się 8. edycja AB Innovation Days. W czasie wydarzenia liderzy z rynku RTV i AGD nie tylko zaprezentują nowości, ale też porozmawiają o kierunkach rozwoju i wyzwaniach, jakie czekają branżę. Tegoroczne targi organizowane przez największego dystrybutora sprzętu AGD i RTV odbywają się pod hasłem „Zobacz już dziś, co inni pokażą dopiero jutro”.

Czytaj więcej...
Jubileuszowo

MIELE

Jubileuszowo w Miele Experience Center Plac Unii

2022-09-04

W sierpniu polskie przedstawicielstwo Miele odwiedził dr Markus Miele, dyrektor zarządzający i prawnuk jednego z dwóch założycieli tej znanej i cenionej na całym świecie firmy. Okazji do wizyty w Polsce, jak się okazało, było kilka. W tym roku mija bowiem rocznica 25-lecia działalności Miele w Polsce, dynamicznie rozwijana jest produkcja w fabryce pralek Miele w Ksawerowie (Miele Technika) oraz otwierane są kolejne salony firmowe w najbardziej prestiżowych miejscach w Polsce.

Czytaj więcej...
Udogodnienia

IFA

Udogodnienia dla gości targowych z branży

2022-08-15

Targi IFA w Berlinie to najefektywniejsze na świecie miejsce spotkań przemysłu i handlu. Od 2 do 6 września w tym miejscu sprzedawcy i kupujący będą mogli ponownie zapoznać się z najnowszymi produktami i wspólnie z czołowymi markami elektroniki użytkowej i sprzętu AGD przygotować się na koniec roku.

Czytaj więcej...
Ponad 80 proc. berlińskich terenów targowych

IFA

Ponad 80 proc. berlińskich terenów targowych już zarezerwowanych

2022-08-03

Zajmując ponad 30 hal targowych i kilka specjalnych ekspozycji, IFA 2022 wypełni historyczne tereny wystawowe w sercu Berlina. We wrześniu tego roku IFA ponownie wyraźnie spełnia swoje oczekiwania jako czołowe na świecie targi elektroniki użytkowej i domowej. Swój udział w wydarzeniu potwierdziły marki z całego świata i wszystkich branż.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket