Artykuły

Kompaktowe

Kompaktowe blendery osobiste

2022-05-12

Swoją popularność blendery osobiste zawdzięczają przede wszystkim niewielkim rozmiarom i łatwości użycia. Wystarczy umieścić składniki w pojemniku, dodać trochę wody lub innego płynu i zmiksować zawartość. Koktajl możemy zabrać ze sobą w tym samym pojemniku w którym był miksowany.

Czytaj więcej...
Kawa

Kawa z ekspresów przelewowych

2022-05-12

Historia kawy parzonej metodą przelewową sięga 1908 r. Wtedy to Melitta Bentz w Dreźnie wyprodukowała pierwszy filtr do kawy. Produkt został opatentowan y, a jeszcze w tym samym roku została założona firma Melitta. Dziś to jedno z przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji ekspresów do kawy, tak przelewowych, jak i automatycznych.

Czytaj więcej...
Domowe urządzenia

Domowe urządzenia do pielęgnacji twarzy

2022-05-11

Rynek domowych urządzeń do pielęgnacji twarzy stale się rozwija. Dzięki nim zabiegi przeprowadzane do tej pory w salonach kosmetycznych możemy wykonać w domowym zaciszu. Oczywiście, aby uzyskać dobre rezultaty, warto sięgać po sprzęt sprawdzonych marek i użytkować go regularnie.

Czytaj więcej...
Urządzenia

Urządzenia do czyszczenia parą

2022-05-11

Urządzenia do czyszczenia parą cieszą się dużą popularnością ze względu na skuteczność oraz wielofunkcyjność. Nie wymagają stosowania detergentów, więc są świetnym wyborem także dla alergików.

Czytaj więcej...
Nie tylko do wypieków

Nie tylko do wypieków – miksery

2022-03-28

Spośród kuchennych akcesoriów do najpopularniejszych zaliczymy miksery ręczne. To proste i kompaktowe urządzenia, które docenią przede wszystkim miłośnicy wypieków. Jednak dzięki dołączonym akcesoriom mogą mieć znacznie szersze zastosowanie.

Czytaj więcej...
Do makijażu i nie tylko

Do makijażu i nie tylko – lusterka kosmetyczne

2022-03-27

Obok urządzeń do pielęgnacji twarzy lusterko kosmetyczne jest niezbędnym gadżetem w domu czy podróży. Ułatwi wykonywanie zabiegów oraz makijażu, zwłaszcza jeśli w łazience jest słabe oświetlenie. (Fot. Camry)

Czytaj więcej...
Stacje pary i

Stacje pary i żelazka parowe

2022-03-26

Prasowanie należy do mniej lubianych prac domowych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby je sobie nieco ułatwić. Wystarczy wybrać sprzęt odpowiedni do potrzeb i wyposażony w nowoczesne rozwiązania. Nie obiecujemy, że dzięki temu prasowanie stanie się przyjemnością, ale na pewno będzie trwało krócej.

Czytaj więcej...
Do smoothie

Do smoothie i nie tylko

2022-03-17

Specyficzną odmianą blenderów kielichowych są modele próżniowe. Przede wszystkim można je wykorzystać do przygotowywania koktajli, które ze względu na minimalną obecność powietrza jeszcze dłużej zachowują wartości odżywcze oraz smak.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket