Artykuły

Ekspresy do kawy

Ekspresy do kawy w domu i biurze

2022-12-04

Ze względu na łatwość obsługi w biurach sprawdzą się przede wszystkim ekspresy automatyczne. Są one bliskimi krewnymi urządzeń domowych, jednak przystosowano je do pracy w środowisku, w którym korzysta z nich wielu użytkowników. (Fot. JURA)

Czytaj więcej...
Urządzenia

Urządzenia do gotowania na parze

2022-12-04

Gotowanie na parze to jeden z najzdrowszych sposobów termicznej obróbki żywności. W przeciwieństwie do smażenia nie wymaga tłuszczu oraz nie wypłukuje składników odżywczych tak jak tradycyjne gotowanie. Funkcja ta zdobywa coraz większą popularność, np. w kuchenkach czy piekarnikach. Jednak najefektywniej radzą sobie z tym parowary. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Domowe miksery

Domowe miksery z misą

2022-12-04

To popularna kategoria urządzeń kuchennych, czasem mylona z robotami planetarnymi ze względu na podobny wygląd. Tymczasem jest to sprzęt choć może o podobnym przeznaczeniu, to działający w inny sposób. Urządzenia oferują jednak spore możliwości, a przy ich wyborze warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. (Fot. MPM)

Czytaj więcej...
Bez kabla i bez kłopotu

Bez kabla i bez kłopotu – odkurzacze bezprzewodowe

2022-12-02

Odkurzacze bezprzewodowe to obok robotów sprzątających czy ekspresów do kawy jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów małego AGD. Użytkownicy doceniają ich praktyczność oraz funkcjonalność. Zastosowanie wydajnych źródeł zasilania sprawia, że dziś niemal nie ustępują modelom tradycyjnym. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Grzejniki promiennikowe

Grzejniki promiennikowe domowe i zewnętrzne

2022-12-02

Tam, gdzie zależy nam na ogrzewaniu pomieszczeń z ludźmi, warto stosować promienniki elektryczne o regulowanej mocy w zależności od zapotrzebowania na ciepło. Popularne są do ogrzewania zamkniętych jak i otwartych przestrzeni np. tarasu. (Fot. Camry)

Czytaj więcej...
Koce

Koce i poduszki elektryczne

2022-12-02

Kryzys energetyczny może sprawić, że będziemy poszukiwać alternatywnych sposobów na ogrzanie. Obok grzejników elektrycznych ciekawą propozycję, również pod względem zdrowotnym, stanowią koce, które możemy wykorzystać w chłodniejsze dni.

Czytaj więcej...
Ekspresy do kawy do zabudowy

Ekspresy do kawy do zabudowy

2022-11-29

Ekspresy do kawy dają możliwość przygotowywania w domowym zaciszu rozmaitych specjałów kawowych, których smak i aromat dorównuje tym z najlepszych kawiarni. Do tego wyposażone są w szereg przydatnych funkcji, dzięki którym można dowolnie spersonalizować ulubioną kawę, a nierzadko również kawę dla pozostałych domowników. Możliwość zabudowy to kolejna przydatna cecha, która na dobre zagościła już w tym segmencie. (Fot. Gaggenau)

Czytaj więcej...
Akcesoria do ekspresów

Akcesoria do ekspresów do kawy

2022-11-11

W wielu przypadkach zakup ekspresu to dopiero początek kawowej przygody. W miarę wzrostu świadomości pojawia się chęć powiększenia zestawu baristy o dodatkowy sprzęt, jak np. młynek, aby przygotować własne mieszanki ziaren, czy spieniacz do mleka, by pianka była gładka i gęsta. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket