Artykuły

Wolnostojące kuchenki mikrofalowe

Wolnostojące kuchenki mikrofalowe

2023-05-18

Gotowanie na parze, rozmrażanie, grillowanie, beztłuszczowe opiekanie to tylko niektóre funkcje oferowane przez nowoczesne kuchenki mikrofalowe. Urządzenia z tego segmentu bardzo się rozwinęły i już od dawna służą do czegoś więcej niż podgrzewanie posiłków. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Ekspresy przelewowe

Ekspresy przelewowe i zaparzacze

2023-05-18

Choć obecnie najdynamiczniej rośnie rynek ekspresów automatycznych, to nie można zapominać o innych urządzeniach do parzenia kawy, jak np. popularne ekspresy przelewowe. Kawa przez nie przygotowana ma swoich zwolenników, zwłaszcza wśród osób preferujących solidny kubek napoju zamiast kompaktowych form, jak espresso czy americano. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Mobilne chłodzenie

Mobilne chłodzenie – lodówki turystyczne

2023-05-18

Pod namiotem, na kempingu czy nawet podczas jednodniowych wycieczek sprawdzą się lodówki turystyczne. Zajmują niewiele miejsca oraz pozwalają na zachowanie świeżości produktów spożywczych.  (fot. Camry)

Czytaj więcej...
Generatory pary

Generatory pary i systemy do prasowania

2023-05-12

Choć lubimy wyglądać schludnie, to niekoniecznie lubimy prasowa ć. Zwłaszcza gdy czeka na nas sterta prania, to uporanie się z nią przy pomocy tradycyjnego żelazka moze być trudne. Znacznie lepiej sprawdzą się generatory pary i systemy do prasowania. (Fot. Laurastar)

Czytaj więcej...
Urządzenia

Urządzenia do pielęgnacji twarzy

2023-05-12

Konsumenci coraz częściej sięgają po urządzenia do pielęgnacji twarzy. Niektóre z nich w cenie kilku wizyt w salonie kosmetycznym pozwalają nam wykonać praktycznie nielimitowaną liczbę zabiegów. Wystarczy korzystać z nich regularnie, żeby uzyskać widoczne efekty i poprawić wygląd cery. (Fot. Oromed)

Czytaj więcej...
Ponadczasowy wzorniczo sprzęt wolnostojący

Ponadczasowy wzorniczo sprzęt wolnostojący retro i vintage

2023-05-06

Kuchnie utrzymane w stylistyce retro, vintage, a nawet loftowej nieustająco cieszą się dużą popularnością, tak wśród architektów i projektantów, jak i ostatecznych użytkowników. To za sprawą przytulnej kolorystyki i ponadczasowości. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Dzbanki

Dzbanki i butelki filtrujące

2023-04-13

Stan kranówki w polskich miastach jest coraz lepszy, a dodatkowo w prosty sposób możemy go poprawić za pomocą dzbanka filtrującego. Sprawdzi się on w praktycznie każdych warunkach, nie tylko w domu, ale i na wyjazdach. Za stosowaniem dzbanków filtrujących przemawiają także czynniki ekonomiczne i ekologiczne. (Fot. Philips)

Czytaj więcej...
Miksery ręczne

Miksery ręczne i z misą

2023-04-10

Domowe miksery należą do niezbędnych urządzeń kuchennych. Kojarzymy je przede wszystkim z przygotowywaniem wypieków. Tymczasem dostępne na rynku urządzenia mogą być wyposażone w dodatkowe akcesoria, które znacznie zwiększają spektrum zastosowań. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket