Artykuły

Dyski SSD

Dyski SSD w konsolach i komputerach

2022-04-28

Zastosowanie dysków SSD w komputerach i konsolach było prawdziwą rewolucją. Dzięki nim gry oraz programy uruchamiają się błyskawicznie, a komfort pracy ze sprzętem jest znacznie lepszy. W szczególności dotyczy to nowoczesnych dysków M.2, które są równ ież łatwe w instalacji.

Czytaj więcej...
Szybkie ładowanie

Szybkie ładowanie urządzeń mobilnych

2022-03-04

Standaryzacja ładowarek do urządzeń przenośnych przynosi coraz więcej korzyści. Wybierając sprzęt o odpowiedniej mocy, możemy go wykorzystać do zasilenia zarówno t elefonu, jak i notebooka, co znacznie ułatwia np. podróże.

Czytaj więcej...
Akcesoria

Akcesoria do urządzeń mobilnych

2022-01-24

Zakup wymarzonego telefonu to nie wszystko, warto dobrać do niego niezbędne akcesoria, które pozwolą na wykorzystanie wszystkich jego funkcji. Z roku na rok możliwości telefonów zwiększają się i już dziś są one w stanie zastąpić np. konsole do gier czy nawet tradycyjnego „peceta”.

Czytaj więcej...
Słuchawki Bluetooth

Słuchawki Bluetooth dla aktywnych

2022-01-23

Moda na aktywny wypoczynek sprawia, że coraz więcej czasu spędzamy na uprawianiu sportu w terenie, w domu, na siłowni czy basenie. Przy wielogodzinnym treningu czas umili muzyka ze słuchawek Bluetooth. Do tego celu najlepiej nadają się lekkie słuchawki bezprzewodowe nauszne, douszne i dokanałowe. (Fot. Creative)

Czytaj więcej...
Rozwiązania

Rozwiązania we wzmocnionych telefonach

2021-12-22

Jakość wykonywanych zdjęć czy wydajność podzespołów to niejedyne cechy, na jakie zwracamy uwagę, wybierając telefon. Coraz większą popularnością cieszą się urządzenia o zwiększonej odporności. Doceniają je przede wszystkim osoby aktywne czy pracujące w trudnych warunkach.

Czytaj więcej...
Akcesoria

Akcesoria do konsol

2021-11-29

Na rynku funkcjonują obecnie ósma oraz dziewiąta generacja konsol. Zapewniają one zaawansowaną oprawę graficzną w rozdzielczości nawet 8K. Do najpopularniejszych stacjonarnych konsol należą Xbox One oraz PlayStation 4 i ich następcy: Xbox Series X/S i PlayStation 5. Oprócz tego dostępne jest Nintendo Switch, które może być użytkowane w obu trybach – stacjonarnym i przenośnym.

Czytaj więcej...
Podstawowe

Podstawowe akcesoria gamingowe

2021-10-23

Wymagający gracz nie może obejść się bez odpowiedniego sprzętu. Dlatego na rynku znajdziemy wiele akcesoriów. Do podstawowych należą klawiatury i myszy, niezbędny jest również odpowiedni zestaw słuchawkowy. Zapewni on dobrą komunikację z innymi graczami i spokój domowników.

Czytaj więcej...
Przechowywanie i archiwizacja

Przechowywanie i archiwizacja danych

2021-09-23

Dane często mają dla nas większą wartość niż nośniki, które służą do ich przechowywania. Zwłaszcza osoby często podróżujące powinny zwracać uwagę, jaki sprzęt wykorzystują do archiwizacji plików, tym bardziej jeśli często pracują w trudnych warunkach lub na powietrzu.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket