Artykuły

Kosiarki spalinowe

Kosiarki spalinowe z napędem i bez niego

2022-04-01

Kosiarki z silnikiem spalinowym cieszą się dużą popularnością. Zaletą takich maszyn jest duża moc silnika i wydajność pracy. Sprawdzą się tam gdzie nie mamy dostępu do prądu elektrycznego. Polecane są do dużych powierzchni.

Czytaj więcej...
Przechowywanie narzędzi

Przechowywanie narzędzi nie tylko w warsztacie

2022-04-01

Warsztat to miejsce pracy, w którym używane jest wiele narzędzi. Utrzymywanie ich w porządku, szybkie znalezienie potrzebnego skraca czas i zapewnia komfort pracy. W wielu pracach narzędzia trzeba mieć przy sobie, pomocne są wtedy skrzynki, walizki i torby.

Czytaj więcej...
Elektronarzędzia akumulatorowe

Elektronarzędzia akumulatorowe i akcesoria

2022-03-30

Narzędzia akumulatorowe w wielu pracach są niezastąpione i wypierają powoli modele sieciowe. Każdy z dużych producentów narzędzi oferuje swój system zasilania akumulatorowego, który może być stosowany w narzędziach warsztatowych, na budowie, ogrodowych czy urządzeniach do czyszczenia.

Czytaj więcej...
Przecinarki ręczne

Przecinarki ręczne i akcesoria do płytek

2022-02-28

Podstawowymi narzędziami w pracy glazurnika są przecinarki ręczne, polecane nie tylko do domowych remontów. Przy układaniu płytek przydatne są systemy ich poziomowania oraz inne akcesoria poprawiające jakość wykonania.

Czytaj więcej...
Kosiarki

Kosiarki sieciowe i akumulatorowe

2022-02-28

Kosiarki elektryczne sieciowe i akumulatorowe to najpopularniejsze maszyny do koszenia trawy w ogrodach przydomowych. Wiele zalet mają kosiarki akumulatorowe, które są lekkie, ciche, zwrotne i łatwe w obsłudze.

Czytaj więcej...
Do cięcia i wygładzania

Do cięcia i wygładzania – szlifierki kątowe

2022-02-27

Do najpopularniejszych elektronarzędzi wykorzystywanych w warsztacie należą szlifierki kątowe. Zawdzięczają to przede wszystkim swojej uniwersalności. Wykorzystuje się je bowiem nie tylko do szlifowania czy polerowania powierzchni, ale również cięcia różnych materiałów. Wszystko zależy od zastosowanego osprzętu, czyli tarczy.

Czytaj więcej...
Pilarki łańcuchowe

Pilarki łańcuchowe amatorskie

2021-11-26

Wśród podstawowych narzędzi do obróbki drewna z pewnością nie można pominąć pilarek. Wybór właściwej pilarki łańcuchowej nie jest zadaniem łatwym. Mimo wszystko jest kilka podstawowych czynników, na które należy zwrócić uwagę, chcąc cieszyć się narzędziem dopasowanym do wymagań i potrzeb.

Czytaj więcej...
Zamiatarki

Zamiatarki – porządki przez cały rok

2021-11-26

Zamiatarki mechaniczne to najpopularniejsze maszyny do utrzymania porządku wokół domu. Są lekkie, ciche, zwrotne i łatwe w obsłudze. Na większych powierzchniach, placach, parkingach sprawdzą się wydajne urządzenia profesjonalne z napędem elektrycznym i spalinowym.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket