Artykuły

Kosy

Kosy i podkaszarki do trawy

2023-05-29

Koszenie trawy i chwastów to jedna z najważniejszych czynności w pielęgnacji ogrodu czy terenu zielonego. Aby utrzymać trawniki czy rabaty w dobrym stanie, konieczne jest regularne usuwanie niepotrzebnej roślinności. Do tego celu wykorzystuje się różnego rodzaju narzędzia, takie jak kosiarki czy podkaszarki. (Fot. Stalco)

Czytaj więcej...
System do poziomowania płytek

PRO

System do poziomowania płytek [promocja]

2023-05-29

Oszczędność czasu? Wygoda i usprawnienie pracy? Kogo nie interesują takie benefity? Sprawdź, jak systemy do poziomowania płytek ułatwiają pracę glazurnikom. Przeznaczone nie tylko dla majsterkowiczów, ale przede wszystkim dla profesjonalnych firm remontowych pomogą wznieść biznes na wyższy poziom. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać system spod marki PRO.

Czytaj więcej...
Ręczne

Ręczne pilarki tarczowe

2023-05-29

Cięcie materiałów twardych, takich jak budowlane elementy betonowe, bloczki, rury, cegły i płyty marmurowe, stanowi wyzwanie dla maszyny. Podpowiadamy, jaką pilarkę tarczową wybrać do cięcia najtwardszych materiałów. (Fot. Stalco)

Czytaj więcej...
Elektronarzędzia

Elektronarzędzia zasilane akumulatorowo

2023-05-28

Bezprzewodowa swoboda pracy to cecha, którą zaczęli doceniać fachowcy na całym świecie. Tereny budowy, ogrody i wiele innych miejsc często nie mają dostępu do stałego źródła energii elektrycznej i używanie narzędzi sieciowych w takich warunkach jest utrudnione. Dlatego urządzenia akumulatorowe szturmem zdobywają rynek. (Fot. Hikoki)

Czytaj więcej...
Przecinarki do płytek

Przecinarki do płytek – ręczne czy elektryczne?

2023-03-30

W pracy glazurnika zwiększenie wydajności i dokładności pracy umożliwią przecinarki ręczne i elektryczne. Mają, w zależności od modelu, szereg funkcji zwiększających precyzję cięcia nie tylko po linii prostej. (Fot. Rubi)

Czytaj więcej...
Wyrzynarki

Wyrzynarki i piły szablaste

2023-03-29

Wyrzynarki należą do segmentu popularnych narzędzi. Swoją funkcjonalnością zaskarbiły sobie sympatię wielu użytkowników. Łatwa obsługa, przystępna cena, kompaktowe wymiary i dostęp do licznych wymiennych brzeszczotów sprawiają, że jest to sprzęt często wybierany do cięcia różnych materiałów.

Czytaj więcej...
Kosiarki

Kosiarki i roboty koszące

2023-03-29

Na estetyczny wygląd posesji składa się wiele czynników, a zadbany trawnik jest bez wątpienia jednym z nich. Dróg do uzyskania równej murawy jest kilka, a największą popularnością cieszą się oczywiście tradycyjne kosiarki. Jednak nawet jeśli koszenie nie jest naszym ulubionym zajęciem, jest sposób, żeby bez wysiłku cieszyć się idealnie przystrzyżoną trawą. Pomogą w tym roboty koszące. (Fot. Stalco Perfect)

Czytaj więcej...
Odkurzacze warsztatowe

Odkurzacze warsztatowe do domu i na budowę

2022-12-02

Skuteczne oczyszczanie powierzchni z różnego typu zabrudzeń i zanieczyszczeń to podstawowe zadanie odkurzaczy warsztatowych. W zależności od rodzaju zanieczyszczeń mają różną konstrukcję i wyposażenie. Odkurzacze warsztatowe mogą być uniwersalne lub specjalizowane do usuwania konkretnych zanieczyszczeń. (Fot. Kärcher)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket