Artykuły

Nowe linie telewizorów

LG

Nowe linie telewizorów na 2022 rok

2022-04-28

W salonie gier Esport Spot w Warszawie odbyła się wiosenna prezentacja najnowszych telewizorów na rok 2002.

Czytaj więcej...
Nowe telewizory i soundbary

TCL

Nowe telewizory i soundbary TCL Europe

2022-04-28

TCL Europe przedstawiło na wiosennej prezentacji internetowej dużą ofertę telewizorów Mini LED i QLED oraz soundbary – gamę produktów, zapewniających nowe wrażenia w domowej rozrywce.

Czytaj więcej...
Berlińskie targi

IFA

Berlińskie targi wznawiają działalność

2022-04-29

Od 2 do 6 września 2022 r., po przerwie spowodowanej pandemią, targi IFA w Berlinie zgromadzą czołowe światowe marki z branży elektroniki użytkowej, AGD, informacyjnej i telekomunikacyjnej, zapewniając wyjątkową okazję i platformę do odbudowy globalnego przemysłu.

Czytaj więcej...
Prezentacja telewizorów 8K

TCL

Prezentacja telewizorów 8K X92 i X92 Pro

2021-12-09

Na zaproszenie polskiego oddziału firmy TCL w zlokalizowanej w Żyrardowie fabryce mieliśmy okazję wziąć udział w prezentacji najnowszych telewizorów 8K wykonanych w technice mini-LED z serii X92 oraz X92 Pro. Spotkanie poprowadził Marek Maciejewski, który omówił obecną ofertę telewizorów TCL na rynku europejskim oraz podsumował trendy, jakie można na nim zaobserwować

Czytaj więcej...
„Dom Niespodzianek”

SAMSUNG

„Dom Niespodzianek” – wirtualne spotkanie „Life Unstoppable”

2021-10-23

Tym razem Samsung zaprasza na wycieczkę po domu państwa Unstoppable, w którym ożywają innowacjyjne produkty koreańskiej firmy.

Czytaj więcej...
Sportowe emocje

TCL

Sportowe emocje na telewizorach TCL

2021-06-30

Firma TCL przygotowała dla mediów oraz swoich partnerów nie lada atrakcję. Wraz z ambasadorem marki Krzysztofem Piątkiem mieli okazję oni obejrzeć mecz fazy grupowej Euro 2020, Polska – Hiszpania.

Czytaj więcej...
Branża cyfrowa:

ZIPSEE „Cyfrowa Polska”

Branża cyfrowa: sektor nowych technologii staje się liderem zrównoważonego rozwoju w Polsce

2021-06-15

Aby dokonała się ta trwała zmiana w podejściu do produktów i ekoprojektowania potrzebne są nie tylko ramy prawne, ale również poszerzanie świadomości społecznej i dodatkowe zachęty dla konsumentów, aby wybierali oni produkty trwalsze i przyjazne środowisku – wskazywał minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka podczas konferencji Związku Cyfrowa Polska na temat zrównoważonego rozwoju, w której udział wzięli przedstawiciele polskiego sektora nowych technologii.

Czytaj więcej...
Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii

ZIPSEE „Cyfrowa Polska”

Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii tematem konferencji Cyfrowej Polski

2021-06-12

Jakie prawa ma każdy konsument w związku z naprawą zepsutego sprzętu elektronicznego? Czy producenci specjalnie postarzają nasze urządzenia? I na czym tak naprawdę polega globalna strategia na rzecz gospodarki opartej na ponownym użyciu? M.in. na te pytania odpowiedzą eksperci 15 czerwca podczas konferencji online „#Cyfryzujemy Polskę: Środowisko, Biznes, Konsument” pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Infomarket sprawuje patronat medialny.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket