Artykuły

Ekologia zaczyna się

PHILIPS

Ekologia zaczyna się w Twoim domu?

2019-01-29

Pod tym hasłem odbyło się śniadanie prasowe. Podczas spotkania Firma OKAM ogłosiła współpracę z firmą Philips, która zaopatrzy mieszkania OKAM w najwyższej klasy oczyszczacze powietrza, by zapewnić mieszkańcom dobrą jakość powietrza w każdym z nich.

Czytaj więcej...
Wyjątkowy wykład na temat alergii

PHILIPS

Wyjątkowy wykład na temat alergii

2018-06-07

Ostatnie śniadanie prasowe zorganizowane przez przedstawicieli marki Philips poświęcone było alergii. Badania naukowe – z jednej strony ciekawe, z drugiej nieco przytłaczające – ukazują perspektywę rozwoju chorób które będą się nasilać. Wyniki i wiele ciekawych spostrzeżeń przedstawił dr hab. n. med. Wojciech Feleszko. Na temat produktów marki Philips z zakresu uzdatniania powietrza opowiedziała zaś p. Bogumiła Pogoda z działu marketingu Philips Air.

Czytaj więcej...
Forum wentylacja –

Forum wentylacja – salon klimatyzacja 2018

2018-03-20

W Warszawie odbyło się najważniejsze wydarzenie dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Przez dwa dni Warszawa była miejscem największego spotkania specjalistów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Targom towarzyszyły dwudniowe seminaria, w Arenie Technologii można było zobaczyć przegląd klimatyzatorów split oraz central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Odwiedzający targi mogli wziąć udział w pokazach i konkursach w Strefie Instalatora, a także zagłosować na nowość targów w Konkursie Najciekawszy Produkt.

Czytaj więcej...
Jaki kolor ma powietrze

PHILIPS

Jaki kolor ma powietrze w twoim domu?

2017-12-14

W Warszawie 12 grudnia w siedzibie firmy Philips odbyło się śniadanie prasowe poświęcone problemowi zanieczyszczenia powietrza.

Czytaj więcej...
Targi

Targi „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2017”

2017-03-19

W Warszawie w marcu odbyła się jubileuszowa 15 edycja targów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodnicze. To specjalistyczna wystawa połączona jest z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów, w której udział wzięli producenci, dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy, firmy wykonawcze, architekci.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket