Strona domowa / O nas

O nas

Witryna konsumencka infoprodukt.pl dedykowana jest zarówno odbiorcom indywidualnym, jak i instytucjonalnym. Strona powstała z myślą o szybkim i skutecznym przybliżeniu różnych grup asortymentowych oraz dostępnych w jej ramach produktów. InfoProdukt występuje zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej i może być wykorzystany w nieograniczonej formie i na wiele sposobów – począwszy od czasopisma drukowanego, poprzez portal internetowy, skrypty, wyświetlany kontent (kanał digital signage), wydruk indywidualny, elementy edukacji (e-learning), po aplikacje i pliki na urządzenia mobilne – tablet lub telefon.

Pomysłodawcami witryny są dziennikarze oraz eksperci magazynu branżowego „InfoMarket”, który wraz ze spółką Elektrospecjaliści Sp. z o.o. tworzą alians iMEs. Grupa jest największym wydawcą pism fachowych oraz dostawcą kontentu elektrospecjalistycznego w Polsce. W praktyce iMEs przygotowuje treści i informacje dla ponad 7000 sklepów tradycyjnych, ponad 500 witryn internetowych oraz szeregu redakcji, agencji i serwisów informacyjnych oraz największych w naszym kraju stacji radiowych i telewizyjnych.

Grupa zrzesza dziennikarzy, którzy działają na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Wspomaga ją zespół ekspertów oraz wykładowców akademickich. Wspólnie stworzyli oni na przestrzeni wielu lat nie tylko szereg czasopism oraz inicjatyw branżowych, edukacyjnych czy społecznych, ale byli też twórcami pierwszego w Polsce e-marketplace branży AGD-RTV (to.czy.to, 1999 r.), profesjonalnych testów urządzeń AGD-RTV (ECP Test, SEP-P, 2003 r.) czy współzałożycielem największej w Europie bazy danych i opisów (BDKIM, 2008 r.) z której korzystały wszystkie niemal sieci handlowe i porównywarki cenowe w Polsce.

Z przygotowywanych przez iMEs danych i opracowań korzysta w branży ponad 40 tys. osób. Większa cześć danych jest udostępniana kanałami medialnymi do wielu milionów konsumentów na zasadach outsourcingu. InfoProdukt jest własnym produktem medialnym iMEs.

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket