Strona domowa / Nasz portal

Nasz portal

Portal infoprodukt.pl przeznaczony jest zarówno dla odbiorców instytucjonalnych, jak i klientów indywidualnych. W zasobach strony znajduje się kilkadziesiąt grup asortymentowych, których produkty zostały dokładnie sklasyfikowanych i opisane. Zestawiono także modele zalecane do zakupu, a całość uzupełniono wieloma artykułami, tabelami i schematami. Nie zabrakło przy tym recenzji, testów oraz przydatnych nowości czy promocji.

Nowoczesna i zarazem responsywna (skalowalna) konstrukcja strony umożliwia wykorzystanie jej zasobów w każdym środowisku i w dowolnej niemal formie. Począwszy od ekranu monitora poprzez możliwość wgrania danych i pliku .pdf na telefon, laptop czy do komputera, a kończąc na fizycznym wydruku, a nawet zamówieniu gotowego, papierowego wydania magazynu InfoMarket pod wskazany adres.

W najbardziej zaawansowanej wersji (kanał branżowy) możliwe jest szybkie i pełne zintegrowanie InfoProduktu z dowolnym oprogramowaniem i jego wykorzystanie (ścieżki edukacyjne, e-learning, wsparcie sprzedaży itp.). Warto podkreślić, że aktualna aplikacja InfoProdukt ver. 2.0 działa w każdym środowisku programistycznym i nie wymaga żadnego wsparcia technicznego.

Integralną częścią serwisu jest mailing konsumencki (patrz zakładka „Nasz newsletter”), w którym poza informacjami i ciekawostkami z rynku zamieszczane są aktualne promocje, akcje czy konkursy.

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket