Strona domowa / Nasze newslettery

Nasze newslettery

Magazyn InfoProdukt oraz witryna infoprodukt.pl ma własną, niezależną wysyłkę elektroniczną. Ma ona charakter informacyjny lub promocyjny. W tym pierwszym wypadku, wysyłamy co miesiąc pocztę elektroniczną do naszych odbiorców imiennych zapowiedzi najnowszych wydań InfoProdukt, aktualnych promocji i nowości czy zbliżających się akcji i konkursów. Newslettery promocyjne są zaś wysyłką ściśle reklamową i ich głównym zadaniem jest poinformowanie potencjalnych kontrahentów, bądź nabywców o najnowszych edycjach InfoProdukt. W obu typach newsletterów istnieje możliwość reklamy i promocji (więcej szczegółów znajduje się w zakładce „Reklama”).

Cechą szczególną wysyłanych przez nas newsletterów jest największa w kraju, imienna baza osób i firm zainteresowanych danym, omawianym przez nas asortymentem. Co ważne, bazę tę można dowolnie konfigurować wg typu odbiorcy, pełnionego stanowiska, miejsca prowadzenia działalności czy zainteresowań.

Jeśli chcesz otrzymywać nasz list elektroniczny w którym prezentujemy nowości, ciekawe rozwiązania i technologie – zapisz się do naszego newslettera.

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket