Strona domowa / Współpraca reklamowa

Współpraca reklamowa

Zapraszamy Państwa do promocji i reklamy swoich marek i produktów zarówno na infoprodukt.pl, jak i w periodyku InfoProdukt. Oferta InfoProdukt i innych mediów Grupy iMES, w tym InfoMarket, ma wiele ważnych atutów.

Przede wszystkim mamy najszersze spektrum oddziaływania na rynek informacyjny i odsprzedażowy. Informacja ma bowiem u nas w odróżnieniu od innych mediów charakter wielowektorowy. Jeden news potrafi znaleźć się nawet w 100 miejscach, tak w kanale tradowym, jak i konsumenckim. Jakiekolwiek medium by przy tym nie było (magazyn, newsletter, strona WWW, katalog czy treść programu telewizyjnego) przygotowywany przez nas kontent zawsze posiada ściśle sprofilowanego odbiorcę. W wielu wypadkach (np. e-learning, wirtualny sprzedawca, digital signage, itp.) raz zakotwiczona informacja funkcjonuje bardzo długo w programach, bądź platformach edukacyjnych.

W praktyce posiadamy najlepszy na rynku stosunek jakości względem efektywności i ceny działań medialnych. W sposób tani, nowoczesny i trwały promujemy markę, jej wartości, produkty i rozwiązania.

Współpracując z nami zyskujecie Państwo nie tylko gwarancje trwałej i efektywnej promocji marki, jej produktów i rozwiązań, ale i macie bezpośredni wpływ na porządkowanie rynku i wyznaczanie jego standardów.

Pierwszeństwo w publikowaniu danych, materiałów czy zdjęć mają firmy i marki związane z nami komercyjnie, Mimo to, istnieje wiele ciekawych i zarazem ważnych form współpracy w takich obszarach, jak szeroko pojęta informacja czy edukacja.

Kontakt z działem marketingu i reklamy:

Elektrospecjaliści Sp. z o.o., InfoMarket Sp. z o.o.
ul. Trylogii 2/16
01-982 Warszawa

Artur Kurpiewski – szef działu marketingu i reklamy:
a.kurpiewski@infomarket.edu.pl
GSM: 602 252 035

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket