Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Artykuły

Czy warto korzystać z postępowań przed

Czy warto korzystać z postępowań przed stałym polubownym sądem konsumenckim?

2019-07-08

Jeżeli konsument i przedsiębiorca nie mogą dojść do porozumienia warto skorzystać z postępowania przed stałym sądem polubownym. Można wówczas liczyć na rozstrzygnięcie sporu. Są to postępowania dosyć uproszczone, niesformalizowane i szybkie. Jakie sprawy są rozstrzygane? Jak wyglądają postępowania? Kto ponosi koszty postępowania?

Czytaj więcej...
Współpraca płyty

KUCHNIA

Współpraca płyty i okapu

2019-07-02

Coraz więcej producentów AGD do zabudowy ma w ofercie płyty grzejne zintegrowane z okapem. Współpraca niektórych modeli płyt i okapów jest jednak możliwa nawet wówczas, gdy są to dwa osobne urządzenia. W takim wypadku sterowanie okapem może odbywać się bezprzewodowo. Każde z tych rozwiązań znajduje w kuchennej zabudowie swoje zastosowanie. Wszystko zależy od preferencji domowników i odpowiedniej aranżacji wnętrza.

Czytaj więcej...
Okap

Okap Cylindro Isola 39.4 Gold

2019-07-02

Złota wyspa

Oferta stylowych okapów marki Globalo z linii Exclusive powiększyła się o model Cylindro Isola 39.4 Gold. Urządzenie zostało wykonane ze stali szlachetnej lakierowanej na wyjątkowy, bo złoty, kolor. Może pracować jako wyciąg lub jako pochłaniacz.

Czytaj więcej...
To konsument udowadnia fakt zakupu produktu

To konsument udowadnia fakt zakupu produktu

2019-06-03

Jeżeli rzecz kupiona przez konsumenta ma wadę może on skorzystać z uprawnień wynikających w rękojmi. Muszą być jednak spełnione określone warunki. Najważniejsze to termin oraz fakt udowodnienia, że produkt był kupiony u danego sprzedawcy. W jaki sposób potwierdzić fakt kupna rzeczy u danego sprzedawcy? Czy jedynym dowodem jest paragon? Czy sprzedawca ma prawo odrzucić reklamację konsumenta z powodu braku paragonu?

Czytaj więcej...
Okap

NOVY

Okap Mood Black

2019-05-28

Stylowa i cicha wyspa

Belgijska marka Novy to renomowany producent okapów kuchennych i zarazem twórca wielu innowacyjnych rozwiązań wentylacyjnych.

Czytaj więcej...
Płyta z wbudowanym okapem

CIARKO

Płyta z wbudowanym okapem Wizard

2019-05-28

Kuchenny czarodziej

Ciarko wprowadzi niebawem do oferty model Wizard, czyli okap zintegrowany z indukcyjną płytą grzejną. Ten kuchenny „czarodziej” odmieni nie tylko domowe wnętrze, ale również ułatwi przygotowywanie rozmaitych posiłków.

Czytaj więcej...
Okapy

AKPO

Okapy WK-4 Rustica

2019-05-28

Klasyka w stylowej bieli

Modele rustykalne polskiego producenta okapów, firmy Akpo, które dostępne były dotychczas w klasycznym odcieniu ecru, teraz można nabyć również w stylowej i uniwersalnej, białej wersji kolorystycznej. Mowa tutaj o okapach z linii o nawiązującej do stylu nazwie WK-4 Rustica, które doskonale sprawdzą się nie tylko w klasycznych wnętrzach.

Czytaj więcej...
5 lat gwarancji

AMICA

5 lat gwarancji na wybrane modele

2019-05-27

Polski producent AGD – firma Amica – przygotował dla klientów wyjątkową promocję. Korzystając z oferty, możemy przedłużyć gwarancję na wybrane urządzenia z 2 do 5 lat.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket