Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Artykuły

Klasyczna i ponadczasowa

RETRO/VINTAGE

Klasyczna i ponadczasowa aranżacja kuchni

2019-05-08

Olbrzymi wybór sprzętu retro czy vintage, nawiązującego wzorniczo do tego, który wykorzystywany był z powodzeniem jeszcze w ubiegłym stuleciu, wręcz zachęca do sentymentalnego powrotu do przeszłości przez taką właśnie aranżację kuchennego wnętrza.

Czytaj więcej...
Ciekawostki o kredycie konsumenckim

Ciekawostki o kredycie konsumenckim

2019-05-06

Konsumenci często korzystają z różnych pożyczek czy kredytów na zakup wymarzonego telewizora czy sprzętu AGD. Rynek oferuje wiele możliwości. Jedną z nich jest kredyt konsumencki. Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z tej formy pozyskania dodatkowych środków warto zapoznać się z regulacjami prawnymi zawartymi w ustawie z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim ( Dz.U.2018.0.993 t.j.).
 

Czytaj więcej...
Okap

FABER

Okap Cylindra Isola Evo Plus BK Matt

2019-04-29

Połączenie klasyki i innowacyjności

Marka Faber po raz kolejny udowadnia, że innowacyjne i zarazem nietuzinkowe rozwiązania techniczne nie są jej obce. Sprzęt tego producenta wyróżnia się na rynku również dobrą jakością oraz świetnym wzornictwem. Doskonałym przykładem jest najnowszy model Cylindra Isola Evo Plus, dostępny w czarnym matowym wykończeniu.

Czytaj więcej...
Płyta z okapem

ELICA

Płyta z okapem NikolaTesla Switch

2019-04-29

Połączenie stylu i innowacyjności

NikolaTesla to seria najnowszych płyt grzewczych marki Elica z okapami. Należący do niej model NikolaTesla Switch to przykład wyjątkowego wzornictwa oraz innowacyjnego i efektywnego połączenia dwóch urządzeń w jednej bryle.

Czytaj więcej...
Okap

SEENERGY

Okap T-Line 90 BL

2019-04-29

Nowoczesne i stylowe wzornictwo

Oferta okapów marki Seenergy powiększyła się o przyścienny model T-Line 90 BL. Bez wątpienia spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, tak od strony funkcjonalnej, jak i stylistycznej.

Czytaj więcej...
X-type

AMICA

X-type – użyteczne rozwiązania na co dzień

2019-04-25

Firma Amica wprowadziła do oferty innowacyjną linię urządzeń X-type. Jest ona odpowiedzią czołowego producenta AGD w Polsce na oczekiwania konsumentów szukających kompleksowych rozwiązań do swoich nowoczesnych kuchni, skrojonych na wymiar.

Czytaj więcej...
Klub

MEDIA MARKT

Klub MediaMarkt

2019-04-25

Ruszył program lojalnościowy pod nazwą Klub MediaMarkt, który daje jego uczestnikom wiele korzyści. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej lub w jednym ze sklepów stacjonarnych MediaMarkt.

Czytaj więcej...
Zamień tradycyjny

BOSCH

Zamień tradycyjny na perfekcyjny

2019-04-25

Akcja promocyjna marki Bosch to propozycja dla klientów, którzy w wiosennych porządkach chcą się wspomóc wydajnym odkurzaczem bezprzewodowym.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket