Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Artykuły

To konsument udowadnia fakt zakupu produktu

To konsument udowadnia fakt zakupu produktu

2019-06-03

Jeżeli rzecz kupiona przez konsumenta ma wadę może on skorzystać z uprawnień wynikających w rękojmi. Muszą być jednak spełnione określone warunki. Najważniejsze to termin oraz fakt udowodnienia, że produkt był kupiony u danego sprzedawcy. W jaki sposób potwierdzić fakt kupna rzeczy u danego sprzedawcy? Czy jedynym dowodem jest paragon? Czy sprzedawca ma prawo odrzucić reklamację konsumenta z powodu braku paragonu?

Czytaj więcej...
Okap

NOVY

Okap Mood Black

2019-05-28

Stylowa i cicha wyspa

Belgijska marka Novy to renomowany producent okapów kuchennych i zarazem twórca wielu innowacyjnych rozwiązań wentylacyjnych.

Czytaj więcej...
Płyta z wbudowanym okapem

CIARKO

Płyta z wbudowanym okapem Wizard

2019-05-28

Kuchenny czarodziej

Ciarko wprowadzi niebawem do oferty model Wizard, czyli okap zintegrowany z indukcyjną płytą grzejną. Ten kuchenny „czarodziej” odmieni nie tylko domowe wnętrze, ale również ułatwi przygotowywanie rozmaitych posiłków.

Czytaj więcej...
Okapy

AKPO

Okapy WK-4 Rustica

2019-05-28

Klasyka w stylowej bieli

Modele rustykalne polskiego producenta okapów, firmy Akpo, które dostępne były dotychczas w klasycznym odcieniu ecru, teraz można nabyć również w stylowej i uniwersalnej, białej wersji kolorystycznej. Mowa tutaj o okapach z linii o nawiązującej do stylu nazwie WK-4 Rustica, które doskonale sprawdzą się nie tylko w klasycznych wnętrzach.

Czytaj więcej...
5 lat gwarancji

AMICA

5 lat gwarancji na wybrane modele

2019-05-27

Polski producent AGD – firma Amica – przygotował dla klientów wyjątkową promocję. Korzystając z oferty, możemy przedłużyć gwarancję na wybrane urządzenia z 2 do 5 lat.

Czytaj więcej...
Klasyczna i ponadczasowa

RETRO/VINTAGE

Klasyczna i ponadczasowa aranżacja kuchni

2019-05-08

Olbrzymi wybór sprzętu retro czy vintage, nawiązującego wzorniczo do tego, który wykorzystywany był z powodzeniem jeszcze w ubiegłym stuleciu, wręcz zachęca do sentymentalnego powrotu do przeszłości przez taką właśnie aranżację kuchennego wnętrza.

Czytaj więcej...
Ciekawostki o kredycie konsumenckim

Ciekawostki o kredycie konsumenckim

2019-05-06

Konsumenci często korzystają z różnych pożyczek czy kredytów na zakup wymarzonego telewizora czy sprzętu AGD. Rynek oferuje wiele możliwości. Jedną z nich jest kredyt konsumencki. Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z tej formy pozyskania dodatkowych środków warto zapoznać się z regulacjami prawnymi zawartymi w ustawie z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim ( Dz.U.2018.0.993 t.j.).
 

Czytaj więcej...
Okap

FABER

Okap Cylindra Isola Evo Plus BK Matt

2019-04-29

Połączenie klasyki i innowacyjności

Marka Faber po raz kolejny udowadnia, że innowacyjne i zarazem nietuzinkowe rozwiązania techniczne nie są jej obce. Sprzęt tego producenta wyróżnia się na rynku również dobrą jakością oraz świetnym wzornictwem. Doskonałym przykładem jest najnowszy model Cylindra Isola Evo Plus, dostępny w czarnym matowym wykończeniu.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket