Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Artykuły

Cechy dobrego

Cechy dobrego okapu

2019-03-14

Na skuteczne działanie okapu i oczyszczanie powietrza w kuchni, a więc na szeroko pojętą wentylację, wpływ ma wiele czynników. W wypadku okapów w pierwszym rzędzie skupić się należy na typie okapu i jego konstrukcji, wydajności, zastosowanych filtrach oraz szczelności kanału wentylacyjnego.

Czytaj więcej...
Parametry

Parametry techniczne okapów

2019-03-14

Okap, mimo że wydaje się być urządzeniem stosunkowo prostym konstrukcyjnie, opisywany jest z wykorzystaniem wielu ważnych jednostek i parametrów. Ale nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Czytaj więcej...
Tryby pracy

Tryby pracy okapów

2019-03-14

Ważnym zagadnieniem związanym z wyborem odpowiedniego modelu okapu jest tryb, w jakim on ma pracować. Z pozoru błahy w teorii wybór okapu jako pochłaniacza lub wyciągu w praktyce staje się coraz częściej zmorą nie tylko dla użytkownika, ale także dla wspólnot mieszkaniowych czy… kominiarzy.

Czytaj więcej...
Obsługa

Obsługa okapu

2019-03-14

Każdy okap musi być szybko, łatwo i komfortowo obsługiwany. Oprócz standardowych paneli sterowania czy pilotów coraz częściej na rynku spotykamy nowe trendy takie jak kontrola parametrów pracy okapu za pomocą urządzenia mobilnego lub sterowanie gestami dłoni.

Czytaj więcej...
Wyjątkowe

Wyjątkowe wzornictwo!

2019-03-14

Przeglądając ofertę producentów, nie sposób pominąć kwestii wzornictwa okapów. Powiedzmy to wprost – wiele oferowanych obecnie modeli to prawdziwe dzieła sztuki użytkowej, najwyższych lotów wzornictwo, materiały i wykonanie. Innowacyjne i stylowe okapy są też coraz częściej dodatkowym i w pewnym sensie wyjątkowym źródłem światła w kuchni.

Czytaj więcej...
Montaż

Montaż okapu

2019-03-14

Poprawny i fachowy projekt oraz montaż okapu może zapewnić mu wydajną, bezawaryjną i cichą pracę.

Czytaj więcej...
Konserwacja

Konserwacja i czyszczenie okapów

2019-03-14

Efektywną pracę okapu pomaga zapewnić jego systematyczne czyszczenie i konserwacja. Przekonanie, że nie trzeba czyścić okapu jest złudne, ponieważ szczególnie w pomieszczeniu cząsteczki tłuszczów i oparów osiadają nie tylko na filtrach, ale również na panelu sterowania oraz obudowie okapu.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket