Artykuły

Chłodziarkozamrażarki

Chłodziarkozamrażarki z dolnym zamrażalnikiem

2024-06-05

Chłodnictwo domowe na przestrzeni ostatnich 5 lat przeszło ogromną transformację technologiczną. Najważniejsze jest niemarnowanie żywności, a obok tego energooszczędność i wzornictwo. Najpopularniejszą konstrukcją niezmiennie pozostaje chłodziarkozamrażarka wolnostojąca z dolnym zamrażalnikiem. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Zmywarki do zabudowy

Zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm

2024-06-04

Wąska zmywarka do zabudowy, czyli taka o szerokości 45 cm, sprawdzi się idealnie nie tylko w niewielkich pomieszczeniach, ale również większych kuchniach. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Płyty gazowe

Płyty gazowe i gazowo-elektryczne

2024-06-03

Urządzenia do gotowania i smażenia z wykorzystaniem gazu są uznawane za jedne z najbardziej energooszczędnych. To dlatego popularność płyt gazowych do zabudowy nie słabnie. Dużym zainteresowaniem cieszą się też płyty gazowo-elektryczne, które są zasilane zarówno gazem, jak i energią elektryczną. (Fot. MPM)

Czytaj więcej...
Wielkogabarytowe

Wielkogabarytowe lodówki wolnostojące

2024-04-28

Wielkogabarytowe urządzenia chłodnicze to przede wszystkim bardzo pojemne, a do tego praktyczne i funkcjonalne sprzęty. Cechą charakterystyczną tych konstrukcji jest zastosowanie od dwóch do nawet pięciu oddzielnych komór i drzwi, również z możliwością zmiany komory z chłodziarki w zamrażarkę i odwrotnie. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Pralki i pralkosuszarki

Pralki i pralkosuszarki w wersji slim

2024-04-28

Slim, czyli jakie? To takie urządzenia pralnicze, które odznaczają się głębokością poniżej 50 cm. Ta głębokość pozwoli zmieścić pralkę czy pralkosuszarkę ładowaną od frontu w wąską łazienkową szczelinę, a także pod blatem czy umywalką. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Szuflady grzewcze

Szuflady grzewcze i do pakowania próżniowego

2024-04-26

Szuflady grzewcze i do pakowania próżniowego można wykorzystać do podgrzania naczyń, podtrzymania temperatury przygotowanej żywności, a nawet do gotowania i pieczenia potraw. Wszystko dzięki odpowiedniej cyrkulacji ciepłego powietrza. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
Chłodziarki, zamrażarki i chłodziarkozamrażarki

Chłodziarki, zamrażarki i chłodziarkozamrażarki do zabudowy

2024-04-03

Urządzenia chłodnicze do zabudowy to bardzo szeroka grupa produktowa. W zależności od potrzeb możemy tak skonfigurować strefę przechowywania żywności w kuchni, aby w pełni odpowiadała potrzebom użytkowników. Możemy zastosować jedno, dwa, a nawet więcej odrębnych sprzętów, które będą tworzyły spójną funkcjonalnie całość. (Fot. Samsung)

Czytaj więcej...
Pojemne zmywarki wolnostojące

Pojemne zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm

2024-04-02

Zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm to bardzo popularna, a jednocześnie funkcjonalna grupa urządzeń. Tego typu modele pozwalają na umycie kilku kompletów naczyń jednocześnie. (Fot. Amica) 

Czytaj więcej...
Kuchenki mikrofalowe

Kuchenki mikrofalowe wolnostojące i do zabudowy

2024-04-02

Produkowane obecnie kuchenki mikrofalowe cieszą się na rynku dużą popularnością. Jeszcze do niedawna służyły wyłącznie do podgrzewania potraw, aby wraz z postępem technologicznym rozmrażać produkty, gotować, opiekać, a także grillować. Co więcej, najnowocześniejsze modele dostępne są bez tradycyjnego, obrotowego talerza. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Pralki i pralkosuszarki normalnogabarytowe

Pralki i pralkosuszarki normalnogabarytowe o pojemności powyżej 10 kg

2024-02-25

Duża pojemność bębna pralki czy pralkosuszarki pozwala prać rzadziej. Dzięki temu oszczędzamy wodę i energię elektryczną, a tym samym pieniądze i czas. Na tym jednak nie koniec, ponieważ zwiększona pojemność oznacza większe możliwości w zakresie prania i suszenia różnego rodzaju materiałów, tkanin i ubrań. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Wąskie i szerokie

Wąskie i szerokie kuchnie elektryczne, indukcyjne, ceramiczne gazowe oraz z polami mieszanymi

2024-02-24

Mimo zmieniających się trendów klasyczne rozwiązania zawsze będą miały swoich zwolenników. Doskonale potwierdza to funkcjonujący od lat segment rynku związany z kuchniami wolnostojącymi. Urządzenia różnią się zasilaniem płyty, która może być ceramiczna, indukcyjna, gazowa, a także z polami mieszanymi. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe

Chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe wolnostojące

2024-02-24

Do niedawna chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe uznawane były za modele przede wszystkim do małych kuchni. Obecnie oferowane sprzęty wyposażone są nie tylko w najnowocześniejsze systemy i funkcje, które wspomagają prawidłowe przechowywanie żywności, ale również charakteryzują się ciekawym wzornictwem. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket