Artykuły

Rola organizacji odzysku

Rola organizacji odzysku w systemie zbierania i zagospodarowania ZSEE [promocja]

2024-06-10

Organizacje odzysku odgrywają kluczową rolę w systemie zbierania i zagospodarowania odpadów elektrycznych i elektronicznych w ramach zintegrowanego systemu gospodarki odpadami.

Czytaj więcej...
Nowy kolor zlewozmywaków zaczerpnięty z natury

Nowy kolor zlewozmywaków zaczerpnięty z natury [promocja]

2024-06-08

Łupek, jego kolor i tekstura, inspirują projektantów mody, architektów i artystów. Ten wyrazisty, ciepły odcień koi zmysły, nadaje spokojną elegancję i pasuje dosłownie wszędzie, w tym do kuchni. Poznajmy zlewozmywaki Franke w kolorze łupkowej szarości.

Czytaj więcej...
20 lat rozwoju Grupy Amica dzięki Unii Europejskiej

20 lat rozwoju Grupy Amica dzięki Unii Europejskiej [promocja]

2024-06-08

W tym roku Polska świętuje 20-lecie wstąpienia do Unii Europejskiej. 1 maja 2004 roku rozpoczął się nowy rozdział w historii politycznej i gospodarczej naszego kraju. Przynależność do wspólnoty europejskiej pozwoliła wielu przedsiębiorstwom rozwinąć się na niespotykaną wcześniej skalę. Ułatwiła ekspansję na rynki europejskie i umożliwiła rozszerzenie lub unowocześnienie działalności dzięki funduszom unijnym. Z okazji wyjątkowego jubileuszu Amica podsumowuje, jak wsparcie UE wpłynęło na realizację prowadzonych przez markę projektów.

Czytaj więcej...
Specjalny przenośnik

Specjalny przenośnik do nowego magazynu

2024-06-07

Firma BSH we Wrocławiu wybudowała nowy przenośnik, którym połączyła swoje fabryki piekarników i lodówek przy ul. Żmigrodzkiej z niedawno wynajętym magazynem. Dzięki tej inwestycji przedsiębiorstwo przygotuje się na wzrosty mocy produkcyjnych w nadchodzących latach.

Czytaj więcej...
Nowe modele okapów wbudowanych w płytę indukcyjną. Unowocześnij swoją kuchnię z Franke

Nowe modele okapów wbudowanych w płytę indukcyjną. Unowocześnij swoją kuchnię z Franke [promocja]

2024-06-06

Gotowanie to prawdziwa przyjemność, a także doskonały sposób na spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Płyty indukcyjne z wbudowanymi okapami Franke pozwalają cieszyć się gotowaniem bez obaw o nieprzyjemne zapachy i zanieczyszczone powietrze. Te nowoczesne urządzenia typu 2w1 zapewniają wygodę i elegancki, a także oszczędzają miejsce w kuchni, którego nigdy za mało.

Czytaj więcej...
Targi

Targi Electronics Show

2024-06-05

W dniach 21 – 23 czerwca 2024 r. będzie miała miejsce V edycja Electronics Show. Targi elektroniki użytkowej i nowych technologii w Ptak Warsaw Expo będą niepowtarzalną okazją do poznania oraz przetestowania najnowszych rozwiązań technicznych i konceptów, które czekają na swój debiut na rynku.

Czytaj więcej...
Asekol EVEREST Expedition

Asekol EVEREST Expedition

2024-06-04

Przedstawiciele firmy ASEKOL PL wraz ze słynnym podróżnikiem Mateuszem Waligórą wyruszyli na wyjątkową wyprawę pod hasłem „Asekol EVEREST Expedition”. „Himalajski triathlon” będzie składał się z etapu rowerowego, pieszego i wspinaczki wysokogórskiej, a wszystko w bardzo ważnej sprawie.

Czytaj więcej...
Nowa linia innowacyjnych lodówek marki Sharp

Nowa linia innowacyjnych lodówek marki Sharp [promocja]

2024-05-06

Najlepsza lodówka to taka, która łączy w sobie jakość i funkcjonalność z eleganckim wyglądem. Wszystkie te przymioty ma marka Sharp, która w produkowanym sprzęcie chłodniczym oferuje wiele rozwiązań, tak poprawiających wygodę użytkowania, jak i efektywność przechowywania żywności.

Czytaj więcej...
Pięciolecie najnowocześniejszej fabryki zmywarek BSH

Pięciolecie najnowocześniejszej fabryki zmywarek BSH na świecie

2024-05-05

BSH, jeden z największych inwestorów w naszym kraju, zaprosił nas do swojej fabryki zmywarek w Łodzi. Warto podkreślić, że jest to najnowocześniejsza i największa fabryka zmywarek BSH na świecie.

Czytaj więcej...
Perspektywy rozwoju branży elektrorecyklingu

Perspektywy rozwoju branży elektrorecyklingu w Polsce

2024-05-04

Ostatnie lata przyniosły bardzo dynamiczny rozwój branży elektrorecyklingu w Polsce. Jeszcze 10 lat temu trudno było sobie wyobrazić, że stanie się ona jednym z najdynamiczniej rozwijających się segmentów gospodarki.

Czytaj więcej...
Nasza historia: 125 lat jakości

Nasza historia: 125 lat jakości [promocja]

2024-05-04

Miele ma 125 lat! Nasza historia zaczęła się od… masła, bo właśnie wirówka do mleka była pierwszym urządzeniem wyprodukowanym w firmie Miele, założonej w 1899 r. W ciągu 125 lat byliśmy twórcami przełomowych wydarzeń w historii rozwoju technologii domowych urządzeń.

Czytaj więcej...
Świat recyklingu elektroodpadów

Świat recyklingu elektroodpadów [promocja]

2024-05-03

REMONDIS Electrorecycling, to spółka działająca na rynku usług związanych z recyklingiem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – tzw. ZSEE. W Polsce, w REMONDIS Electrorecycling blisko 150-osobowy zespół pracowników działu produkcji oraz działu administracji realizuje zadania w zakresie pozyskania i obsługi klientów, logistyki wewnętrznej i zewnętrznej, ewidencji odpadów, a także złożonego procesu recyklingu odpadów elektronicznych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket