Artykuły

Odkurzacze

Odkurzacze do prac warsztatowych

2023-11-28

Porządek w miejscu pracy jest niezbędny. Zanieczyszczenia, jak pył czy wióry, utrudniają pracę, dlatego należy je regularnie usuwać. Najlepiej poradzą sobie z tym odkurzacze warsztatowe, które mają możliwość bezpośredniej współpracy z elektronarzędziami. (Fot. Hikoki)

Czytaj więcej...
Narzędzia pomiarowe

Narzędzia pomiarowe do prac budowlanych

2023-11-28

Wiele prac remontowo-budowlanych wymaga najpierw przeprowadzenia odpowiednich pomiarów. Ten etap jest, wbrew pozorom, bardzo istotny. Błędy pomiarowe popełnione już na początku mogą spowodować, że konieczne będzie ponowne wykonanie robót. (Fot. PRO)

Czytaj więcej...
Myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe sieciowe i akumulatorowe

2023-11-27

Popularność myjek ciśnieniowych wciąż rośnie. Jeszcze kilka lat temu były one kojarzone jako sprzęt dla profesjonalistów, jednak coraz większa oferta urządzeń konsumenckich sprawiła, że upowszechniły się także w gospodarstwach domowych. (Fot. Stalco)

Czytaj więcej...
Wkrętarki, wiertarkowkrętarki

Wkrętarki, wiertarkowkrętarki oraz akcesoria

2023-09-29

Spośród dostępnych na rynku elektronarzędzi za najpopularniejsze możemy bez wątpienia uznać wiertarkowkrętarki, które serca użytkowników podbiły funkcjonalnością i uniwersalnością. Nawet modele z niższej półki cenowej sprawdzą się w podstawowych pracach domowych, jak złożenie mebli czy np. zamocowanie uchwytu na telewizor. (Fot. Hikoki)

Czytaj więcej...
Oświetlenie

Oświetlenie do warsztatu i na budowę

2023-09-29

Zapewnienie właściwego oświetlenia w miejscu pracy ma kluczowe znaczenie dla takich cech jak bezpieczeństwo, komfort oraz jakość wykonywanych prac. Odpowiedni sprzęt oświetleniowy znajdziemy zarówno w ofercie producentów narzędzi, jak i firm specjalizujących się w tej dziedzinie. (Fot. PRO)

Czytaj więcej...
Pilarki łańcuchowe

Pilarki łańcuchowe spalinowe i elektryczne

2023-09-28

Wśród narzędzi przydatnych w gospodarstwie rolnym, na budowie czy po prostu w pracach w obrębie posesji warto wspomnieć o pilarkach łańcuchowych. Cechują się one dużą uniwersalnością. Ułatwią przygotowanie drewna kominkowego czy pomogą w zadbaniu o drzewa. (Fot. Hikoki)

Czytaj więcej...
Narzędzia ręczne

Narzędzia ręczne do prac elektrycznych

2023-07-27

Ponoć elektryka prąd nie tyka, jednak dla bezpieczeństwa powinien on korzystać z odpowiednich narzędzi. W ofercie producentów narzędzi ręcznych znajdziemy wiele modeli wkrętaków, szczypiec, ściągaczy i innych przyrządów, które pozwolą na szybkie i precyzyjne wykonanie prac. (Fot. Wera)

Czytaj więcej...
Dmuchawy

Dmuchawy i zamiatarki do liści

2023-07-26

Utrzymanie porządku w obrębie posesji i ogrodzie nie jest łatwe. Liście, gałęzie i inne nieczystości należy regularnie zbierać, a pomóc w tym mogą urządzenia ogrodowe, np. dmuchawy i odkurzacze oraz wielofunkcyjne zamiatarki. Dzięki nim możemy zapomnieć o irytującym grabieniu. (Fot. Stalco)

Czytaj więcej...
Mieszarki i mieszadła

Mieszarki i mieszadła do mas budowalnych

2023-07-25

Odpowiednia konsystencja mas budowalnych ma kluczowe znaczenie podczas wykonywania prac. Farba musi być dobrze rozmieszana, podobnie jak w kleju do płytek nie może być grudek. Dobrze przygotowanymi materiałami pracuje się łatwiej i przyjemniej. Dlatego fachowcy podczas prac wykończeniowych korzystają z mieszadeł i mieszarek. (Fot. Rubi)

Czytaj więcej...
Kosy

Kosy i podkaszarki do trawy

2023-05-29

Koszenie trawy i chwastów to jedna z najważniejszych czynności w pielęgnacji ogrodu czy terenu zielonego. Aby utrzymać trawniki czy rabaty w dobrym stanie, konieczne jest regularne usuwanie niepotrzebnej roślinności. Do tego celu wykorzystuje się różnego rodzaju narzędzia, takie jak kosiarki czy podkaszarki. (Fot. Stalco)

Czytaj więcej...
System do poziomowania płytek

System do poziomowania płytek [promocja]

2023-05-29

Oszczędność czasu? Wygoda i usprawnienie pracy? Kogo nie interesują takie benefity? Sprawdź, jak systemy do poziomowania płytek ułatwiają pracę glazurnikom. Przeznaczone nie tylko dla majsterkowiczów, ale przede wszystkim dla profesjonalnych firm remontowych pomogą wznieść biznes na wyższy poziom. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać system spod marki PRO.

Czytaj więcej...
Ręczne

Ręczne pilarki tarczowe

2023-05-29

Cięcie materiałów twardych, takich jak budowlane elementy betonowe, bloczki, rury, cegły i płyty marmurowe, stanowi wyzwanie dla maszyny. Podpowiadamy, jaką pilarkę tarczową wybrać do cięcia najtwardszych materiałów. (Fot. Stalco)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket