Artykuły

Klimatyzatory typu split

Klimatyzatory typu split i przenośne

2024-05-06

Rynek klimatyzatorów rozwija się bardzo dynamicznie, a w tym roku już w kwietniu wysokie temperatury dały nam się we znaki. Bez wątpienia klimatyzatory są urządzeniami, które najefektywniej przynoszą ulgę podczas upałów. Na rynku znajdziemy urządzenia stacjonarne oraz przenośne. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Walka z wilgocią

Walka z wilgocią w domu

2024-02-06

Duża wilgotność powietrza bywa problemem w różnych pomieszczeniach. Może ona występować sezonowo, np. wczesną wiosną, lub całorocznie w określonych lokalizacjach, np. w pralni. Najlepszym sposobem na pozbycie się nadmiernej wilgoci jest skorzystanie z osuszacza. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Nawilżone powietrze i aromaterapia

Nawilżone powietrze i aromaterapia – nawilżacze i aromatyzery

2024-01-04

Szczególnie w sezonie grzewczym dokuczliwy jest problem przesuszonego powietrza w domu. Mała wilgotność negatywnie wpływa na nasze funkcjonowanie, zwłaszcza podczas snu. Dlatego warto wyposażyć się w urządzenie, jakim jest nawilżacz. (Fot. Stadler Form)

Czytaj więcej...
Domowe

Domowe oczyszczacze powietrza

2023-10-05

Sezon grzewczy to okres, kiedy najczęściej myślimy o zakupie oczyszczacza powietrza, jednak w praktyce jest to urządzenie przydatne przez cały rok. Alergikom pomaga w czasie pylenia, a w domach z małymi dziećmi stale powinniśmy dbać o jakość powietrza. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Chłodzenie i ogrzewanie

Chłodzenie i ogrzewanie – termowentylatory domowe

2023-07-12

Choć obecnie w głowie mamy przede wszystkim upalne lato, to już we wrześniu wieczorne temperatury mogą być niskie. Tymczasem nawet w tym okresie chcielibyśmy spędzać czas na działkach czy w domkach letniskowych. Szczególnie wieczorami przydatne mogą okazać się termowentylatory. (Fot. Stadler Form)

Czytaj więcej...
Domowe klimatyzatory

Domowe klimatyzatory stacjonarne

2023-06-14

Coraz bardziej upalne lata sprawiają, że montaż w domu czy mieszkaniu klimatyzacji zaczyna być nie tylko miłym udogodnieniem, ale w wielu przypadkach wręcz koniecznością. Do tego nowoczesne modele z funkcją pompy ciepła mogą być wykorzystywane również do dogrzewania pomieszczeń, co sprzyja całorocznej użyteczności. (Fot. TCL)

Czytaj więcej...
Klimatyzery

Klimatyzery do domu i biura

2023-05-12

Tam, gdzie nie mamy możliwości skorzystania z klimatyzatorów, dobrym wyborem może być klimatyzer. To urządzenie niewymagające instalacji, które pozwala na schłodzenie powietrza przy wykorzystaniu wody oraz dołączonych do zestawu wkładów lodowych. (Fot. Adler)

Czytaj więcej...
Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory przenośne do domu i biura

2023-04-08

Jednym z efektywniejszych sposobów na radzenie sobie z upałami są klimatyzatory przenośne. Urządzenia te zdobywają coraz większą popularność nie tylko ze względu ze względu na łatwość instalacji, ale i wielofunkcyjność. (Fot. Adler)

Czytaj więcej...
Powiew chłodu

Powiew chłodu – wentylatory domowe

2023-03-07

Wentylatory są najpowszechniejszymi urządzeniami przeznaczonymi do radzenia sobie z upałem. Ich zalety to przede wszystkim przystępna cena oraz mobilność. W przeciwieństwie do systemów klimatyzacji nie wymagają specjalistycznego montażu. (Fot. Stadler Form)

Czytaj więcej...
Domowe osuszacze powietrza

Domowe osuszacze powietrza

2023-02-04

Właściwa wilgotność powietrza ma kluczowe znaczenie dla zdrowia. Nie może być nie tylko zbyt mała, ale i za duża. Pewne pomieszczenia w domach, np. pralnia, są narażone na powstawanie zbyt dużej wilgotności, dlatego sprawdzą się w nich takie urządzenia jak osuszacze. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Nawilżacze powietrza

Nawilżacze powietrza w różnych zastosowaniach

2023-01-08

Dbanie o właściwy poziom nawilżenia powietrza ma wpływ na nasze zdrowie. Ma także wpływ na sprzęty domowe, szczególnie drewniane. Zwiększa się oferta u rządzeń przeznaczonych do dużych powierzchni nawet powyżej 100 m2. (Fot. Stadler Form)

Czytaj więcej...
Domowe oczyszczacze powietrza

Domowe oczyszczacze powietrza do różnych zastosowań

2022-10-13

Współczesne oczyszczacze różnią się między sobą funkcjami i sposobem filtracji powietrza usuwającym różnego rodzaju zanieczyszczenia: pyły, alergeny, zapachy, gazy, bakterie, wirusy i pleśnie. Coraz częściej są wyposażone w nawilżacz powietrza, czy osuszacz. Przyjmują też atrakcyjne formy wzornicze.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket