Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Artykuły

Smaczne i zdrowe

GOTOWANIE NA PARZE

Smaczne i zdrowe gotowanie

2020-05-02

Urządzenia wykorzystujące parę wodną stają się coraz popularniejsze. Powodów zaistniałej sytuacji jest co najmniej kilka. Najważniejszym są, oczywiście, wyjątkowe właściwości potraw przygotowywanych z ich pomocą. Gotowanie na parze jest nie tylko zdrowe, ale stało się również modne. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Wygoda użytkowania

ROZWIĄZANIA W AGD

Wygoda użytkowania sprzętu gospodarstwa domowego

2020-02-04

Duże AGD powinno być nie tylko funkcjonalne, ale także wygodne w obsłudze. Połączenie tych dwóch cech w wypadku piekarników czy płyt grzejnych pozwala na komfortowe przygotowanie nawet najbardziej wykwintnych potraw. Na uwagę zasługują ponadto innowacyjne chłodziarkozamrażarki, które zapewniają dłuższe przechowywanie żywności w optymalnych warunkach. Na tym jednak nie koniec! Jakie jeszcze „inteligentne” AGD możemy mieć w domowej kuchni?

Czytaj więcej...
Grzanie i gotowanie

Grzanie i gotowanie w zabudowie

2019-12-31

Szuflada grzejna to ciekawa propozycja zwłaszcza dla tych osób, które szukają nowoczesnych i nietuzinkowych rozwiązań AGD do swojej kuchni. Z urządzenia z pewnością zadowoleni będą nie tylko dorośli, ale także najmłodsi domownicy, którzy dzięki szufladzie grzewczej mogą w niej z łatwością przygotować słodkie przysmaki, np. gorącą czekoladę.

Czytaj więcej...
Innowacyjne

SMART AGD

Innowacyjne i „inteligentne” AGD

2019-10-28

Na rynku AGD pojawia się coraz więcej modeli „inteligentnych”. Co to w praktyce oznacza? Tym mianem przyjęło się nazywać te urządzenia, które wyposażane są w moduły komunikacji bezprzewodowej i łączą się zdalnie z użytkownikiem, a dokładniej – jego urządzeniem mobilnym. Jakie funkcje i możliwości ma sprzęt w wersji „smart”?

Czytaj więcej...
Rewolucja na rynku AGD -

MIELE

Rewolucja na rynku AGD - Generacja 7000

2019-10-28

AGD może być innowacyjne i ułatwiać przygotowywanie posiłków na wiele sposobów. Doskonałym tego przykładem jest Generacja 7000, czyli nowa seria urządzeń firmy Miele. Wiele rewolucyjnych rozwiązań znajdziemy w każdej grupie produktowej. Jest to największa premiera w 120-letniej historii niemieckiego producenta. Jej trzon stanowią cztery nowe linie wzornicze. Dzięki temu sprzęt można dopasować do wnętrza urządzonego praktycznie w każdym stylu.

Czytaj więcej...
X-type

AMICA

X-type – użyteczne rozwiązania na co dzień

2019-04-25

Firma Amica wprowadziła do oferty innowacyjną linię urządzeń X-type. Jest ona odpowiedzią czołowego producenta AGD w Polsce na oczekiwania konsumentów szukających kompleksowych rozwiązań do swoich nowoczesnych kuchni, skrojonych na wymiar.

Czytaj więcej...
Gaz w cenie i na czasie!

FREGGIA

Gaz w cenie i na czasie!

2018-06-08
mstrzykalska

Klienci poszukujący piekarników gazowych mają twardy orzech do zgryzienia. Obecnie na polskim rynku jest tylko kilka firm, które oferują tego typu urządzenia. Czy to oznacza, że era pieców zasilanych gazem się kończy? Absolutnie nie.

Czytaj więcej...
Jak inteligentne sprzęty AGD pomagają

CANDY

Jak inteligentne sprzęty AGD pomagają w utrzymaniu diety?

2018-01-29

Przestrzeganie zdrowych nawyków żywieniowych to prawdziwe wyzwanie, do którego warto podejść strategicznie. Odpowiedni plan działania, zakup zdrowych produktów, usunięcie słodyczy z kuchennych szafek … a to dopiero początek. Na szczęście inteligentne sprzęty AGD wychodzą nam naprzeciw i mogą wesprzeć nas w utrzymaniu zdrowych nawyków. Przekonaj się, jak to jest możliwe!

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket