FRANKE

Nowy kolor zlewozmywaków zaczerpnięty z natury [promocja]

Nowy kolor zlewozmywaków zaczerpnięty z natury

Łupek, jego kolor i tekstura, inspirują projektantów mody, architektów i artystów. Ten wyrazisty, ciepły odcień koi zmysły, nadaje spokojną elegancję i pasuje dosłownie wszędzie, w tym do kuchni. Poznajmy zlewozmywaki Franke w kolorze łupkowej szarości.

Szarość w modzie królowała w kolekcjach zimowych i nadal będzie trendy wiosną i latem. Ten „nudny” kolor stał się ulubieńcem czołowych projektantów, którzy postawili na total look w jego odcieniu, czego przykładem są propozycje wielu marek high fashion. Nie mogło zabraknąć tu głębokiej łupkowej tonacji. To wyraźny sygnał, że mamy do czynienia z trendem.

Wyrazista szarość jest trendy

Odcień ten znajdziemy również w architekturze, gdzie beton w różnych wariantach trzyma się mocno, a nawet w sztuce czego przejawem są chociażby obrazy-reliefy. Ciemny, głęboki a przez to wyrazisty szary, zainspirowany bezpośrednio łupkiem – pojawił się teraz w gamie odcieni zlewozmywaków granitowych Franke.

„Szary Łupek” dla estety

Z nowoczesnych materiałów wiernie odtwarzających kolor i teksturę łupku chętnie korzysta się dziś w architekturze wnętrz. Jego motywy pojawiają się na posadzkach, okładzinach ścian, a także na blatach kuchennych i łazienkowych. Głęboki odcień łupka należy do palety kolorów ziemi, która opanowała wnętrza domowe, w tym kuchnie. Szarość staje się estetycznym spoiwem, harmonijnie łączącym jej przestrzeń z salonem lub jadalnią. Jednocześnie jest to kolor, który we wnętrzach nigdy nie wychodzi z mody i świetnie komponuje się z innymi barwami.

Nowy-kolor-zlewozmywakow-zaczerpniety-z-natury-2

Fragranite w odcieniu „szary łupek”

Łupkowa szarość pojawiła się we wszystkich modelach zlewozmywaków Franke z materiału Fragranite. Są wśród nich nowoczesne modele z dużą i głęboką komorą, w której umyjemy wszystko, co nie zmieści się do zmywarki, jak patelnia, blacha do pieczenia czy brytfanna. Zlewozmywaki w nowym kolorze mają lekką teksturę o naturalnym wyglądzie, która jest przyjemna w dotyku. Nowy kolor Fragranite poszerza możliwości projektowania harmonijnych estetycznie kuchni, uzyskania efektu total look lub modnych przejść ton w ton. Propozycja od Franke pozostawia pełną swobodę ekspresji w kreowaniu własnej, niepowtarzalnej przestrzeni.

Nowy-kolor-zlewozmywakow-zaczerpniety-z-natury-4

Katarzyna Niezabitowska-Baj, ekspertka Franke

– Wyrazista, łupkowa szarość jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wszechstronne rozwiązania, które można łatwo łączyć z innymi elementami kuchni i dopasować do niemal każdego stylu życia. W kuchni szary łupkowy zlewozmywak świetnie współgra z metalicznymi bateriami w połyskującym chromie, szczotkowanym złocie, miedzi, a także z modelami w matowej czerni. Pasuje dosłownie do każdego blatu i koloru frontów kuchennych.

Materiał Fragranite sprawia, że wykonane z niego modele są odporne na uszkodzenia i zanieczyszczenia, łatwe w utrzymaniu czystości i higieniczne, dzięki technologii Sanitized. Natomiast kolor łupkowej szarości wpisuje się w potrzebę prostoty i stosowania we wnętrzach rozwiązań trwałych pod względem użytkowym i estetycznym.

2024-06-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket