ACTION

Action w akcji! Druga edycja targów Home & Living Electronics

Action w akcji!

Pod hasłem „Przyszłość zaczyna się tu i teraz” odbyły się po raz drugi targi zorganizowane przez spółkę Action i jej dział Home & Living Electronics. Impreza zgromadziła kilkadziesiąt firm, reprezentujących ponad 50 uznanych w naszych kraju marek, oraz liczne grono przedstawicieli sklepów handlowych zrzeszonych wokół dynamicznie rozwijającej się sieci Sferis RTV AGD.

Łódź przez dwa dni stała się nie tylko ekspozycją dawnych rozwiązań industrialnych, ale i centrum nowoczesnych rozwiązań użytkowych. Nowinki techniczne, innowacje i szereg nowości produktowych to tylko wąski wycinek tego, co mogli obejrzeć i zobaczyć goście targów Home & Living Electronics. W tym roku odbyły się one w historycznych halach dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych i hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi. Impreza zorganizowana przez Action SA zgromadziła duże grono wystawców z branży dużego i małego AGD, elektroniki użytkowej, sprzętu sportowego oraz wyposażenia wnętrz i biura. To wyjątkowe wydarzenie było okazją do prezentacji najnowszych trendów i rozwiązań, tworzyło przy tym wyjątkową atmosferę, skupiającą się wokół wielu innowacji i nowoczesnego designu. Wśród licznego grona wystawców pojawiły się zarówno kluczowe, czołowe marki i firmy od lat funkcjonujące na polskim rynku, jak i kilka nowych podmiotów, które z wyjątkową dbałością prezentowały swoje najnowsze produkty i wyróżniające je rozwiązania. Targi były przy tym doskonałą okazją do bezpośrednich wzajemnych rozmów, wymiany doświadczeń i umocnienia relacji biznesowych członków ogólnopolskiej sieci Sferis RTV AGD, która z miesiąca na miesiąc powiększa liczbę swoich punktów partnerskich.

Jak podkreśliła Dominika Kopycka, dyrektor działu Home and Living w Action SA: Celem targów jest nie tylko zapoznanie partnerów z najnowocześniejszymi produktami, ale również podnoszenie kompetencji właścicieli sklepów sieci Sferis RTV AGD w prowadzeniu biznesu. Stąd uczestnicy mogli wziąć udział w branżowych szkoleniach, akcjach informacyjnych czy grach i zabawach o charakterze edukacyjnym.

Druga edycja targów została uświetniona wieczorną kolacją oraz galą wręczenia nagród, którą poprowadziła Sylwia Dekiert. Nagrody przyznano w wielu kategoriach i konkursach, a wieczór zakończył się występem znanej grupy muzycznej Poparzeni Kawą Trzy. Jej muzycy, na co dzień znani dziennikarze i prezenterzy, dodali targom wyjątkowego kolorytu i rozrywkowego charakteru. Tak skutecznie „rozkręceni” goście zeszli z parkietu późną nocą, a tak naprawdę to… nad ranem.

Action-w-akcji-Druga-edycja-targow-Home-&-Living-Electronics-2

Liczne marki i firmy prezentowały najciekawsze produkty i rozwiązania z aktualnej oferty.

Action-w-akcji-Druga-edycja-targow-Home-&-Living-Electronics-3

Targi Home & Living Electronics były także okazją do zaprezentowania marek z oferty Action SA.

Action-w-akcji-Druga-edycja-targow-Home-&-Living-Electronics-4

Organizatorzy za sprawą wystawnej kolacji oraz koncertu zespołu Poparzeni Kawą Trzy zadbali o strawę dla ciała i duszy.

2024-06-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket