SAMSUNG

Nowa odsłona studia Samsung Cook Story w wersji smart

Nowa odsłona studia

Zorganizowane przez firmę Samsung spotkanie prasowe było okazją do odwiedzenia studia kulinarnego Cook Story by Samsung w nowej odsłonie. Wyjątkowo zaaranżowana przestrzeń prezentuje najnowsze produkty oraz możliwości, jakie oferują dostępne w nich funkcje smart.

W nowym showroomie Cook Story od teraz na żywo można podziwiać unikatowe wzornictwo wybranych urządzeń marki Samsung z wariantami kolorystycznymi Bespoke, łącznie z przeznaczonymi do studiów kuchennych modelami Infinite Line. W części poświęconej „inteligentnym” rozwiązaniom do domu można poznać benefity wynikające z wykorzystywania aplikacji mobilnej Smart- Things oraz asystenta gotowania SmartThings Food, jak również funkcje oszczędzania energii i zarządzania nią z zużyciem trybu AI Energy Mode oraz związane z bezpieczeństwem użytkowania, oparte na zdalnym monitoringu pracy i diagnostyce urządzeń.

W showroomie prezentowane są wybrane urządzenia Samsunga, m.in. piekarniki Samsung Dual Cook, które umożliwiają przygotowanie dwóch różnych potraw jednocześnie bez ryzyka przenikania się zapachów, jak też lodówki z systemem Twin Cooling Plus, gwarantującą, że jedzenie zachowuje świeżość przez dłuższy czas dzięki zmianie temperatury i wilgotności w chłodziarce z wykorzystaniem niezależnych parowników i obiegów powietrza. Wystawę uzupełniają płyty indukcyjne Samsunga z otwartą przestrzenią Flex Zone, która może pomieścić jednocześnie kilka naczyń, oraz zmywarki z systemem Water Jet Clean.

Goście showroomu będą mogli poprosić profesjonalnych doradców o opinię, a ci opowiedzą o rozwiązaniach smart do domu i wyjaśnią benefity wynikające z połączenia urządzeń AGD z aplikacją SmartThings. Konsultanci pomogą także wybrać odpowiednie rozwiązania do danej kuchni. Jest również możliwość kupna urządzeń z dogodnym terminem dostawy. Partnerem showroomu jest marka Paradyż. Prezentowane urządzenia oraz blat w części warsztatowej zostały wyposażone w spieki partnera. Spieki kwarcowe TRI-D to nowa kategoria produktów Ceramiki Paradyż, zachwycających nieszablonowym designem. Jest to produkt niezwykle praktyczny, odporny na różnego rodzaju negatywne czynniki, takie jak zarysowania, przebarwienia, wysoka temperatura czy oddziaływanie chemii. Jest zarazem bezpieczny dla żywności. – Pracując w kuchni, na co dzień widzę, jak nowoczesne technologie rewolucjonizują nasze kuchenne doświadczenia. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w inteligentnych urządzeniach kuchennych możemy podnieść nasze umiejętności kulinarno- -artystyczne na zupełnie nowy poziom – powiedział ceniony kucharz Piotr Kucharski. – Choć tradycja i umiejętność rządzą kuchnią od wieków, nowoczesne technologie dają nam możliwość sięgać po nowe smaki i doznania. To emocjonujący czas dla wszystkich pasjonatów kulinariów, gdyż granice możliwości kuchni stają się coraz bardziej płynne, a eksploracja nowych kulinarnych terytoriów staje się łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej, a co najważniejsze – jest dostępna dla każdego. W odnowionym studiu Cook Story by Samsung nadal będą odbywać się warsztaty kulinarne. Nad poczynaniami uczestników warsztatów będą czuwać wykwalifikowani, uznani szefowie kuchni, blogerzy i influencerzy kulinarni, gotowi podzielić się wskazówkami i podpowiedziami oraz sztuczkami przydatnymi w przygotowywaniu najróżniejszych potraw. Na chętnych czekają wydarzenia poświęcone określonej kuchni, grupie odbiorców, produktom sezonowym bądź też preferencjom żywieniowym (np. warsztaty wegańskie). Stanowiska do pracy w warsztatowej części Cook Story wyposażone zostały w najnowsze urządzenia kuchenne, umożliwiające wygodne i sprawne przygotowanie nawet najbardziej wyszukanych dań.

Nowa-odslona-studia-Samsung-Cook-Story-w-wersji-smart-2

Eksperci Samsunga wyjaśniali, w jaki sposób domowy sprzęt AGD może oszczędzać energię dzięki funkcjom smart.

Nowa-odslona-studia-Samsung-Cook-Story-w-wersji-smart-3

Piotr Kucharski nie tylko opowiedział o możliwościach najnowszych produktów Samsunga, ale i na żywo przedstawił działanie wybranych funkcji.

Nowa-odslona-studia-Samsung-Cook-Story-w-wersji-smart-4

Estetyczna przestrzeń showroomu Cook Story to jedno z najlepszych miejsc do poznania wszechstronnych możliwości sprzętów Samsunga.

2024-06-07
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket