SIEMENS

Kuchenka mikrofalowa BF722L1B1

Kuchenka mikrofalowa

Siemens oferuje klientom nowy, praktyczny sprzęt do zabudowy. Jest nim kuchenka mikrofalowa BF722L1B1 o dużej pojemności, którą dodatkowo powiększa brak tradycyjnego talerza obrotowego. Innowacją w tym modelu jest też zastosowanie technologii inwerterowej.

Nowy model kuchenki mikrofalowej marki Siemens wyposażony jest w technologię inwerterową ze stałą mocą mikrofal. Modele inwerterowe dysponują stałą mocą na odpowiednim poziomie, co zapewnia stopniowe podgrzewanie żywności. Wybierając kuchenkę mikrofalową, niezależnie od jej możliwości technicznych i dodatkowych funkcji, należy zwrócić uwagę na podstawowe parametry. Pierwszym z nich jest moc kuchenki oraz grilla, a drugim jej całkowita pojemność. Nowy model marki Simens wyróżnia wysoka moc wynosząca aż 900 W oraz 21 litrów pojemności. Moc można dowolnie ustawić na 5 poziomach, odpowiednio: 90, 180, 360, 600, oraz 900 W na poziomie boost. Urządzenie wyposażone jest w funkcję cookControl Plus7. To fabrycznie skonfigurowane ustawienia, które są gwarancją zadowalających wyników podgrzewania, gotowania i rozmrażania. Kuchenka mikrofalowa BF722L1B1 wyposażona jest w 7 programów automatycznych do perfekcyjnego przygotowania dań. Wystarczy wybrać odpowiedni program i wprowadzić wagę, a reszta odbędzie się automatycznie. Wstępnie skonfigurowane, zautomatyzowane programy podgrzewania, gotowania i rozmrażania w kuchence mikrofalowej marki Siemens gwarantują idealne przygotowanie potraw. Wystarczy wybrać danie i pozwolić czujnikom kuchenki mikrofalowej automatycznie kontrolować proces. Urządzenie oferuje również możliwość ustawienia pożądanego rezultatu spośród wielu wstępnie ustawionych sugestii. Kuchenka mikrofalowa BF722L1B1 automatycznie dobiera odpowiednie ustawienia i wyłącza się, gdy potrawa jest gotowa.

Ciekawą funkcjonalnością, w którą wyposażony jest nowy model Siemens jest program humindClean Plus, czyli odparowanie wody z detergentem. Pomaga to miękczyć zabrudzenia. Następnie można je łatwiej usunąć. To idealna funkcja do tak zwanego czyszczenia w międzyczasie. Dzięki humidClean Plus czyszczenie kuchenki mikrofalowej jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wystarczy dodać kroplę płynu do mycia naczyń i łyżeczkę wody oraz ustawić program czyszczenia humidClean Plus. W dalszych krokach urządzenie zajmuje się resztą. Po zakończeniu programu można łatwo usunąć zmiękczone zabrudzenia za pomocą gąbki do naczyń lub miękkiej szczotki.

Nowy model kuchenki mikrofalowej marki Siemens to również eleganckie wzornictwo i ergonomia u użytkowaniu. Wyjątkowo łatwy dostęp do kuchenki mikrofalowej zapewniają drzwi otwierane na bok. Niezależnie od blokady drzwi po lewej czy prawej stronie, drzwi dostosują się elastycznie do potrzeb użytkowników. Duży kąt otwarcia ułatwia dostęp do wszystkich potraw. Drzwi zamocowane z boku są bardzo dobrym rozwiązaniem do stosowania w wysokiej zabudowie.

2024-06-09
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket