KAERCHER

Bateria za opinię

Bateria

Najnowsza promocja marki Kärcher jest adresowana do klientów, którzy kupią wybrane urządzenia ogrodowe z zasilaniem akumulatorowym.

Oferta dotyczy elektronarzędzi zakupionych w sklepie internetowym firmy Kärcher lub stacjonarnie w jednym z salonów Kärcher Center w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 r. Zakup należy zarejestrować na stronie promocji w ciągu 14 dni, a do wypełnionego formularza dołączyć zdjęcie lub screen opublikowanej opinii oraz fakturę. Dodana na stronie urządzenia opinia powinna mieć długość przynajmniej 400 znaków. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia klient zostanie nagrodzony akumulatorem o pojemności 2,5 Ah do urządzeń bateryjnych Kärcher zasilanych napięciem 18 V. Pula baterii przeznaczona na potrzeby promocji jest ograniczona i wynosi 100 sztuk. Uczestnik może wziąć udział w promocji więcej niż raz, przy czym za każdy egzemplarz zakupionego kolejnego produktu otrzyma jedną baterię.

Wysłanie baterii nastąpi w terminie maksymalnie 14 dni kalendarzowych po pozytywnej weryfikacji spełnienia przez uczestnika warunków udziału w promocji na adres korespondencyjny należący do uczestnika i podany w formularzu zgłoszeniowym, nie później niż do 30 września 2022 r. Organizator poinformuje na stronie internetowej o wyczerpaniu puli baterii. Szczegółowy regulamin akcji „Bateria za opinię” oraz lista objętych promocją urządzeń i punktów sprzedaży dostępne są na stronie internetowej www.kaercher.com w zakładce „Promocje”.

Bateria
2022-07-31
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket