SAMSUNG

Kup telewizor QLED i odbierz rabat na soundbar Q70T

Kup telewizor QLED i odbierz rabat

Teraz przy zakupie telewizora Q70T o przekątnych ekranu od 55” do 85” można skorzystać z rabatu na soundbar Q70T z technologią Dolby Atmos i DTS:X. Promocja potrwa do końca roku i trzy dni dłużej. Oferta obejmuje wybrane modele telewizorów QLED. Przy zakupie telewizora można otrzymać rabat na soundbar Q70T. Promocje potrwają do 3 stycznia 2021* roku w salonach Samsung Brand Store, w wybranych sieciach sprzedaży oraz u partnerów firmy Samsung.

Inteligencja nastawiona na perfekcję

Telewizor Q70T świetnie sprawdzi się zarówno podczas rodzinnych maratonów filmowych, jak i rozgrywek gamingowych. Wyposażony został w Procesor Quantum 4K, który dzięki technologii sztucznej inteligencji zapewnia najlepszą możliwą jakość obrazu w czasie rzeczywistym.

Z kolei Funkcja Adaptacji Obrazu sprawi, że pora dnia i oświetlenie panujące w pomieszczeniu przestają mieć znaczenie, gdyż jasność będzie automatycznie regulowana. Miłośnicy gier powinni być usatysfakcjonowani nie tylko niskim poziomem input lag, lecz także dodatkowymi funkcjami, które pozwolą jeszcze bardziej zagłębić się w świat wirtualny. Najważniejszą z nich jest Automatyczny Tryb Gry, który po podłączeniu konsoli optymalizuje wszystkie ustawienia telewizora tak, aby były one najlepsze do grania.

Funkcja Multi View, która podzieli ekran na dwie części, umożliwi użytkownikom jednoczesne granie z jednej strony i odtwarzanie filmów instruktażowych ze smartfona na jego drugiej połowie przy trudniejszym fragmencie gry.

Zanurz się w porywającym dźwięku

Soundbary coraz częściej są wykorzystywane jako osobne urządzenia do słuchania muzyki. W łatwy sposób można sparować je bezprzewodowo ze smartfonem, tabletem bądź komputerem i cieszyć się dźwiękiem z ulubionych serwisów streamingowych, takich jak Spotify. Jednak w połączeniu z telewizorem tworzą szczególnie dobraną parę.

Dostępny w ramach promocji soundbar Q70T może pochwalić się głębią brzmienia z technologią Dolby Atmos i DTS:X, które sprawią, że podczas oglądania filmów dźwięki będą otaczały widza z każdej strony. Funkcja Adaptacji Dźwięku dla każdej oglądanej sceny oferuje zoptymalizowane brzmienie, pozwalając wyraźnie usłyszeć dialogi nawet przy niewielkim poziomie głośności. Z kolei gracze powinni być zadowoleni z funkcji Tryb Gra Pro, która dostosowuje dźwięk do poszczególnych rodzajów gier.

*Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, w tym dokładny czas trwania promocji i dokładne modele objęte promocją, dostępne są w regulaminach i na stronach sieci sprzedaży Euro-Net, Media Expert, MediaMarkt i Neonet, Matrix Media oraz w Samsung Brand Store.

Źródło: materiały prasowe Samsung

2020-11-21
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket