ASEKOL PL

Smart Ecobox ze Złotym Medalem grupy MTP

Smart Ecobox

Innowacyjne „inteligentne” urządzenie do selektywnej zbiórki elektroodpadów – Smart Ecobox zostało wyróżnione Złotym Medalem grupy MTP oraz nagrodą konsumentów za najlepszy produkt targów Poleco 2023. 

Smart Ecobox tu rozwiązanie dopasowane do potrzeb klienta i zarządzane w wygodny sposób aplikacją. Atutem jest praktyczny design – Smart Ecobox to stylowy i kompaktowy pojemnik, który doskonale wpisuje się we wnętrza biurowe i usługowe. Urządzenie daje możliwość aktywnego uczestnictwa w recyklingu elektroniki, zmniejszając negatywny wpływ na naszą planetę. Dla instytucji dużym atutem jest łatwość i intuicyjność obsługi.

Smart Ecobox wyposażony jest w pięć praktycznych pojemników przeznaczonych dla najpopularniejszych niewielkich elektroodpadów, takich jak baterie, drobna elektronika, lampy LED, telefony czy e-papierosy. Wbudowany czujnik ruchu wykrywa zbliżającego się użytkownika i automatycznie otwiera otwory wrzutowe pojemników. Każde urządzenie wyposażone jest w duży wyświetlacz, którym można zarządzać za pomocą aplikacji. Służy on do prezentowania filmów czy animacji, np. z treściami edukacyjnymi informującymi, jak postępować z elektroodpadami. Dodatkowo za pomocą aplikacji można zaprogramować harmonogram, żeby po godzinach pracy w danej przestrzeni urządzenie wyłączało się i włączało automatycznie i tym samym oszczędzało energię. Asekol zdalnie monitoruje poziom zapełniania pojemnika i regularnie go opróżnia. Następnie wszystkie zebrane e- -śmieci są bezpiecznie utylizowane i recyklingowane.

Smart-Ecobox-ze-Zlotym-Medalem-grupy-MTP-2
Smart-Ecobox-ze-Zlotym-Medalem-grupy-MTP-3
2023-11-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket